Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
805 0
Друкувати
Обране

За непредставление отчетности по форме № 1 ДФ предусмотрена ответственность

Згідно з положеннями Податкового кодексу України за неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку передбачено штраф у розмірі 510 гривень. Якщо протягом року платником було повторно вчинено такі самі дії – до нього буде застосовано штраф у розмірі 1020 гривень.Проте ці штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу та були виправлені відповідно до вимог ст. 50 цього ж кодексу.

Разом з цим, згідно зі ст. 163 прим. 4 Кодексу про адміністративні правопорушення за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення контролюючим органам за встановленою формою відомостей про доходи громадян передбачено відповідальність у вигляді попередження або штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності. Розмір такого штрафу – від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 грн до 51 грн).

За такі ж дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, до посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб’єктів підприємницької діяльності буде застосовано штраф у розмірі від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн до 85 грн).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд