Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.05.14
1392 0
Друкувати
Обране

Предложения АГУ к законопроекту о внесении изменений в Налоговый кодекс относительно господдержки развития культуры

Законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки розвитку культури» розміщений на сайті Міністерства культури України для громадського обговорення. На сайті АМУ із законопроектом можна ознайомитися тут. 

Документ пропонує запровадження гастрольного збору та збору на розвиток національної кінематографії.

Задля формування повноцінної позиції, АМУ провела консультативне опитування міст-членів. Близько 90% міських рад, які надіслали свої пропозиції до законопроекту, в цілому підтримують його.

Однак, більше 50% міст, які висловились у консультативному опитуванні, висловили пропозицію щодо зарахування частини гастрольного збору до бюджетів місцевого самоврядування (міст, селищ, сіл), на території яких відбуваються гастрольні заходи.

АМУ пропонує встановити наступний розподіл сплати гастрольного збору:
20% - до бюджетів сіл, селищ, міст, де відбуваються гастрольні заходи;
40% - до бюджетів областей,
40% - до державного бюджету з метою загальнодержавної підтримки гастрольних заходів.

Зарахування частини коштів до бюджетів населених пунктів, на території яких відбуваються заходи, створить умови для додаткового фінансування місцевих закладів культури. Ці кошти даватимуть додаткову можливість органам місцевого самоврядування утримувати в належному стані концертні майданчики, комунальні клубні заклади, інші заклади культури, муніципальні колективи, театри тощо, а за активної гастрольної діяльності також створювати і розвивати нові.

Асоціація міст України також висловила готовність направити своїх представників для участі у відповіднихробочих групах з розробки нормативно-правових актів у сфері культури.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі