Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.06.14
2186 0
Друкувати
Обране

Начаты консультации относительно размеров базового тарифа ЕТС на 2015 год

В рамках першого засідання робочої Комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з ведення колективних переговорів щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік  Стороною власників було ініційовано одночасне проведення консультації щодо розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС у 2015 році.

Представники ФПУ та профспілок працівників бюджетної сфери окреслили свою позицію з цього питання - «розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС у 2015 році має бути встановлений на рівні мінімальної заробітної плати».

Під час зустрічі представник Мінфіну висловив застереження щодо занадто оптимістичного прогнозу Мінекономіки, зокрема щодо зростання ВВП на 1,7%, ФОП - на 9,2%, зайнятості - на 7,8%, а розміру середньої заробітної плати – на 2,9%. Крім того, він засвідчив неприпустимість зростання грошового розриву між розмірами базового тарифного розряду ЄТС та мінімальної заробітної плати.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості, що Мінфін на наступному засіданні надасть пропозиції щодо розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС у 2015 році.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×