Нашi сайти:
536 0
Друкувати
Обране

Новые правила охраны труда при резке металлов и паяльных работах

Міненергетики України наказами від 06.02.2014 р. № 117 та 118 затвердило:

Правила охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів, які поширюються на на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов'язану з газоелектричним, контактним, кисневим та плазмовим різанням металів;

Правила охорони праці під час паяльних робіт, які поширюються на суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність під час виконання паяльних робіт.В свою чергу встановлено, що на території України не застосовуються:

Система стандартів безпеки праці. Різання теплове металів. Загальні вимоги безпеки, введену розпорядженням Міністерства суднобудівної промисловості СРСР від 11 жовтня 1979 р. № 32/7-0272-575;

Правила безпеки праці при паянні та лудінні, затверджені Міністерством авіаційної промисловості СРСР від 26 грудня 1989 р.

Накази № 117 та № 118 наберуть чинності з дня офіційного опублікування. Офіційне опублікування заплановане в «ОВУ» №45 від 13.06.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі