Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.06.14
990 0
Друкувати
Обране

ФСС НСП: о профилактике несчастных случаев на производстве

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в листі від 05.03.2014 р. № 85-05-3 торкнувся питання щодо профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

В листі зазначається, що з метою виконання заходів з профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фондом проводиться процедура конкурсних торгів.

Згідно зі ст. 20 Закону України «Про здійснення державних закупівель» відкриті торги є основною процедурою закупівлі, під час проведення процедури відкритих торгів пропозиції конкурсних торгів мають право подавати всі зацікавлені особи.

Водночас відповідно до частин другої та третьої ст. 16 Закону замовник може встановлювати такі кваліфікаційні критерії:

• наявність обладнання та матеріально-технічної бази, у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України;

• наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

• наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів;

• наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами).

Визначені замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників або учасників попередньої кваліфікації про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в документації конкурсних торгів або кваліфікаційній документації.

Також в листі зазначено, що пунктами 2.1.4 та 2.1.5 р. 2 Положення про опрацювання, прийняття, перегляд та скасування державних міжгалузевих і галузевих нормативних актів про охорону праці визначено вимоги до організацій, які можуть займатися опрацюванням державних нормативних актів про охорону праці та спроможні якісно виконати роботу, у т. ч. щодо укомплектованості досвідченими кадрами з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. Крім того, освітньо-кваліфікаційний рівень фахівця повинен підтверджуватись копією посвідчення або протоколу перевірки знань з питань охорони праці згідно з додатком 1 та 2 до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі