Нашi сайти:
505 0
Друкувати
Обране

Правительство одобрило еще один законопроект на пути реформы местного самоуправления

11 червня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив законопроект «Про добровільне об’єднання територіальних громад».



Метою прийняття цього Закону є створення законодавчих передумов для формування на добровільних засадах спроможних, самодостатніх територіальних громад з наданням їм відповідних матеріальних, фінансових ресурсів, як це передбачено Концепцією реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Це дасть можливість покращити якість надання адміністративних, соціальних, громадських послуг жителям територіальних громад.

Раніше Уряд направив до Верховної Ради України ще один законопроект - «Про співробітництво територіальних громад», прийняття якого дозволить громадам укладати угоди між собою для вирішення спільних питань соціально-економічного розвитку.

«Тепер готові уже два законопроекти, які дозволять реформувати місцеве самоврядування, не чекаючи змін до Конституції України. Сподіваємося, що парламент розуміє всю важливість цих законопроектів і прийме їх якнайшвидше. Як тільки вони будуть прийнятті, ми зможемо розпочати впровадження пілотних проектів по формуванню дієздатних громад, як це передбачає концепція», - сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Гройсман.

АМУ підтримує цей законопроект, оскільки його прийняття має важливе значення для реалізації реформи місцевого самоврядування. Представники Асоціації були залучені до розробки документу.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі