Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.07.14
6946 1
Друкувати
Обране

Госказначейство: по каким КЭКР нужно приобретать оргтехнику и оборудование стоимостью до 2500 грн.

Держказначейство в листі від 28.03.2014 р. № 17-08/320-7304 торкнулося питання щодо застосування кодів економічної класифікації видатків (далі — КЕКВ) на придбання оргтехніки, комп'ютерної техніки, кондиціонерів, обладнання, яке за вартістю не перевищує 2500 грн. (включно без ПДВ).

В листі зазначається, що для здійснення поточних видатків, оплати послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби, Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету передбачено КЕКВ бюджету 2200 «Використання товарів і послуг».

За цим кодом економічної класифікації видатків здійснюється придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік за рахунок 10 «Основні засоби».

Держказначейство також нагадало, що згідно з Положенням з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ установи зараховують до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети вартістю (без ПДВ), що не перевищує 2500 грн., та строк використання яких перевищує один рік, та сценічно-постановочні засоби вартістю, що не перевищує 5000 грн. за одиницю (декорації, меблі і реквізити, бутафорії, театральні та національні костюми, головні убори, білизна, взуття, перуки тощо), — телефони, обчислювальна техніка, пральні та швейні машини, холодильники тощо обліковуються на рахунку 11 «Інші необоротні матеріальні активи», призначеному для обліку та узагальнення інформації про наявність та рух інших необоротних матеріальних активів, які не відображені у складі об'єктів обліку на рахунку 10 «Основні засоби».

Відповідно до Інструкції за кодом 3100 «Придбання основного капіталу» передбачаються видатки на придбання або створення власними силами активів, віднесених згідно із законодавством до основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів, які обліковуються на рахунках 10 «Основні засоби» та 11 «Інші необоротні матеріальні активи».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Татьяна
22.12.2016
Подскажите как быть, если при закупке оборудования был заложен код КЕКВ 3110 при провидении допороговых закупок оборудования было предоставлено меньше 6 тысяч грн. соответственно код КЕКВ 2210.Как быть? казначейство отказывается принимать с кодом 3110
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі