Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.07.14
1342 0
Друкувати
Обране

Дети военнослужащих будут иметь льготы при поступлении в ВУЗЫ

Діти військовослужбовців матимуть пільги при отриманні освіти в низці випадків – зокрема, загибелі, інвалідності чи наявності вислуги в понад 20 років батька чи усиновителя-військового.

Відповідні зміни до закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями(№2246) у другому читанні та в цілому підтримали в п’ятницю 246 депутатів Верховної Ради.

Відповідно до змін до закону,
особа, один із батьків якої є військовослужбовцем, котрий має вислугу 20 років і більше;
особа, один із батьків якої є громадянином, звільненим із військової служби за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку зі скороченням штату або проведенням організаційних заходів, вислуга років якого також становить 20 років і більше;
особа, один із батьків якої став інвалідом унаслідок захворювання, пов’язаного із проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до вищих навчальних закладів військового профілю.

Право переваги при зарахуванні до навчальних закладів країни на навчання за рахунок коштів місцевого чи державного бюджету матимуть особи, у яких один із батьків-військовослужбовців (усиновлювачів) загинув чи визнаний судом зниклим безвісти.
Такими перевагами зазначені особи матимуть змогу скористатись упродовж 3 років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі