Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.07.14
1025 0
Друкувати
Обране

В Донецкой области введен новый механизм обеспечения лекарствами больных диабетом

Для належного забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий та нецукровий діабет, департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації 4 липня затвердив наказ №232 «Про забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок цільових коштів обласного бюджету в 2014 році».

`

Цим документом передбачається впровадження нового механізму забезпечення лікарськими засобами хворих на діабет за рахунок обласного бюджету 2014 року, а саме: хворі на діабет будуть отримувати препарати інсуліну та інші лікарські засоби в аптеках за рецептами, виписаними міськими або районними ендокринологами та іншими особами, відповідальними за виконання зазначеного наказу в містах та районах області. Також наказом затверджений перелік аптечних закладів у містах та районах, яким буде проводитись відшкодування вартості лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет відповідно до укладених договорів.

Крім того, наказом департаменту охорони здоров`я затверджено розподіл видатків на забезпечення лікарськими засобами дорослих, дітей та вагітних, хворих на цукровий та нецукровий діабет, відповідно до реєстру цих хворих.

Практичну реалізацію наказу мають забезпечити начальники управлінь або відділів охорони здоров
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі