Изменены требования к написанию наименования учебных заведений, спортивных федераций и общественных организаций

Мін’юст наказом від 07.07.2014 р. № 1067/5 вніс зміни до Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу.Змінами встановлено, що власна назва громадського об’єднання може містити слово «асоціація». А в найменуванні спортивної федерації зазначається вид спорту, розвитку якого вона сприяє. У найменуванні спортивної федерації інвалідів зазначається відповідна вада здоров’я.

Зміни також відбулися й для навчальних закладів. Зокрема навчальний заклад повинен мати власну назву, у якій обов'язково вказується його тип (дитячий садок, школа, гімназія, ліцей, колегіум, коледж, інститут, консерваторія, академія, університет тощо) й організаційно-правова форма.

У назвах юридичних осіб, якщо такі особи не мають статусу оператора державних лотерей або розповсюджувача державної лотереї відповідно до Закону України «Про державні лотереї в Україні», забороняється використання слова «лотерея» та словосполучень «державна лотерея», «національна лотерея», «українська лотерея» у будь-яких відмінках і контекстах.

Наказ № 1067/5 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день написання замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі