Изменены требования к написанию наименования учебных заведений, спортивных федераций и общественных организаций

Мін’юст наказом від 07.07.2014 р. № 1067/5 вніс зміни до Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу.Змінами встановлено, що власна назва громадського об’єднання може містити слово «асоціація». А в найменуванні спортивної федерації зазначається вид спорту, розвитку якого вона сприяє. У найменуванні спортивної федерації інвалідів зазначається відповідна вада здоров’я.

Зміни також відбулися й для навчальних закладів. Зокрема навчальний заклад повинен мати власну назву, у якій обов'язково вказується його тип (дитячий садок, школа, гімназія, ліцей, колегіум, коледж, інститут, консерваторія, академія, університет тощо) й організаційно-правова форма.

У назвах юридичних осіб, якщо такі особи не мають статусу оператора державних лотерей або розповсюджувача державної лотереї відповідно до Закону України «Про державні лотереї в Україні», забороняється використання слова «лотерея» та словосполучень «державна лотерея», «національна лотерея», «українська лотерея» у будь-яких відмінках і контекстах.

Наказ № 1067/5 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день написання замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі