Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.04.19
5202 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / квітень / 2019 / №13

Сьогодні вийшов черговий номер газети Бюджетна бухгалтерія за квітень 2019 р. № 13, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Щодо округлення посадових окладів перших заступників керівників самостійних структурних підрозділів державних органів Лист від 22.03.2017 р. № 382/0/208-19

Оклади перших заступників визначаються у гривнях з копійками: офіційна думка Мінсоцполітики У листі від 22.03.2019 р. № 382/0/206-19 фахівці Мінсоцполітики відповіли на запитання нашої редакції, яке полягало у наступному: «Посадові оклади перших заступників керівників самостійних структурних підрозділів державних органів установлюються на 3 % нижче посадового окладу відповідного керівника держоргану. Чи потрібно визначені таким чином оклади (на 3 % нижчі) округлювати?»

Щодо порядку виплати соціальної стипендії Лист від 19.03.2019 р. № 515/0/111-19/20

Чи можна виплатити соцстипендію «заднім числом»: відповідь Мінсоцполітики У листі від 19.03.2019 р. № 515/0/111-19/20 Мінсоцполітики відповіло на запитання, які виникли в нас при аналізі новацій, внесених до порядку призначення соціальних стипендій.

Щодо встановлення тарифного розряду асистенту вчителя Лист від 06.02.2019 р. № 1/11-1143

Тарифний розряд асистенту вчителя ЗСО: 10, 11 або 12 У листі від 06.02.2019 р. № 1/11-1143 фахівці МОН надали роз’яснення щодо порядку встановлення тарифного розряду асистенту вчителя закладу загальної середньої освіти (далі — ЗСО) з інклюзивним та інтегрованим навчанням.

Допорогові закупівлі: вивчаємо новий порядок Нещодавно ДП «Прозорро» змінило порядок проведення в електронній системі закупівель допорогових закупівель. Зауважимо, що ще з часу запровадження електронних публічних закупівель допорогові закупівлі викликали й викликають багато запитань. І найголовніше з них: чи потрібно дотримуватись порядку, встановленого держпідприємством для таких закупівель? І от, як бачимо, цей порядок ще й змінився. Тож далі проаналізуймо, що ж саме змінено.

Ремонт орендованого авто: чи правомірно витрачати бюджетні кошти Сільрада отримала від райвідділу ДСНС у користування автомобіль. Але він потребує ремонту (треба замінити акумулятор та шини). А ще його експлуатація передбачає здійснення витрат на ПММ, експлуатаційні рідини тощо. Чи правомірним є проведення витрат на утримання автомобіля, який фактично не належить бюджетній установі, а перебуває лише у її тимчасовому користуванні?

Техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання: за яким КЕКВ? За яким КЕКВ здійснювати витрати на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання і профілактичне обслуговування сигналізаторів загазованості?

Чи індексувати зарплату у квітні 2019 року На квітневу індексацію впливає індекс інфляції за лютий 2019 року. Він становить 100,5 %. Яка ситуація складається з індексацією зарплати у квітні 2019 року для працівників бюджетної сфери? Розповімо у статті.

Трудові права жінок: вивчаємо від «А» до «Я» Жінки… Заради них влаштовували дуелі та війни, їм присвячували вірші та пісні, їхню красу увічнювали на полотні та в камені. Так і нині: жінка продовжує надихати на подвиги й водночас сама творить дива. Прекрасну половину людства оберігають та підтримують. У тому числі й у трудових відносинах. Права, пільги та гарантії працюючих жінок — ось про що піде мова у нашій сьогоднішній статті. Вона буде корисна як роботодавцям, так і працюючим жінкам.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у квітні 2019 року (оклади за ЄТС)

Нагадуємо що всі передплатнки газети мають змогу читати електронную версію на сайті https://i.factor.ua

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн