Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3871 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / квітень / 2019 / №15

Сьогодні вийшов черговий номер газети Бюджетна бухгалтерія за квітень 2019 р. № 15, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Щодо грошової винагороди педпрацівникам частинами протягом року, ставок вихователя для супроводу дітей в автобусі та посад вчителів у штатному розписі Лист від 20.03.2019 р. № 1/11-2850

«Три в одному»: оплатно-кадрові роз’яснення від МОН МОН у листі від 20.03.2019 р. № 1/11-2850 надало відповіді на три запитання, які хвилюють педагогічних та керівних працівників закладів освіти. Йдеться про виплату грошової винагороди педпрацівникам, встановлення штатної одиниці вихователя для супроводу учнів у шкільному автобусі та посади вчителів у штатному розписі навчального закладу.

Щодо компенсації вартості харчування дітям-сиротам, повного держутримання студентів без батьків та оплати праці педпрацівників за роботу з екстернами Лист від 07.03.2019 р. № 1/11-2472

Повернення викраденого: оформляємо та відображаємо в обліку «…Взяв, взяв у борг без дозволу. Але неодмінно збираюся повернути…» Так говорив відомий кіногерой Капітан Джек Горобець (із циклу пригодницьких фільмів «Пірати Карибського моря»). Без сумніву, ця фраза носить суто іронічний характер. Адже ніхто нічого повертати законному власнику не збирався. У реальному житті злодії теж не надто квапляться повертати викрадене. Однак трапляються випадки, коли зловмисники віддають назад «узяте без дозволу».

  • Здебільшого їх до цього спонукають правоохоронці та бажання пом’якшити своє покарання. У будь-якому випадку, це справжній клопіт для бухгалтера потерпілої установи. Йому потрібно чітко розуміти, як діяти у такій ситуації. Із цієї статті ви дізнаєтеся не лише як правильно відобразити в бухобліку повернення викрадених цінностей, а й загальні правила оформлення та обліку крадіжок в установі.

Безоплатні обіди учням: підтверджуємо статус малозабезпеченої сім’ї До адміністрації закладу загальної середньої освіти звернулася мама учня 3-го класу із проханням надати її синові безоплаті обіди, оскільки їх сім’я є малозабезпеченою. Які документи підтверджують такий статус? Як часто сім’я має надавати такі документи?

Основний замість сумісника: використовуємо спецпідставу для звільнення Чи можна розірвати трудовий договір з працівником, який працює в установі на умовах сумісництва, якщо на його посаду претендує працівник, для якого це місце роботи стане основним?

Ранг секретаря сільради Я працювала в сільській раді сільським головою з присвоєнням 8 рангу. З листопада 2015 року працюю секретарем сільської ради з присвоєнням 8 рангу. Чи повинен змінитися ранг за відпрацьований час? Як правильно його присвоїти і який?

Екстернат у ЗСО: оплачуємо роботу вчителів У закладі загальної середньої освіти організовано екстернатну форму здобуття освіти. Вчителі закладу залучаються до консультування екстернів, перевірки їхніх робіт, участі в державній підсумковій атестації. Як правильно оплачувати таку роботу?

Нагадуємо що всі передплатнки газети мають змогу читати електронну версію на сайті https://i.factor.ua

 


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд