Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.07.20
5627 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, липень, 2020/№ 27

Вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за липень 2020 р. № 27, до вашої уваги зміст номеру

Прийнято рішення про звільнення орендарів держмайна від сплати орендної плати на час карантину За повідомленням Фонду держмайна (www.spfu.gov.ua) Кабмін 15.07.2020 р. ухвалив ініційовану і підготовлену Фондом постанову, яка звільняє орендарів державної власності від орендної плати або ж надає знижки в 50 % та 75 % залежно від типів їхньої діяльності на період карантину.

Щодо здійснення попередньої оплати Лист від 21.05.2020 р. № 16-06-06/8833

Реєструєте зобов’язання? Пред’явіть документ на передоплату від головного розпорядника! Держказначейство у листі від 21.05.2020 р. № 16-06-06/8833 надало роз’яснення щодо застосування норм постанови КМУ від 4 грудня 2019 року № 1070 у разі здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти.

Запитували — відповідаємо: облік і застосування КЕКВ Скільки б не було публікацій та роз’яснень на облікову тематику, а запитань із цього приводу не стає менше. Ми, зі свого боку, постійно стежимо за питаннями, котрі цікавлять бухгалтерів бюджетної сфери. Тому підготували чергову порцію відповідей на популярні запитання із чату на порталі «Бухгалтер.ком.юа». Цього разу розповімо про порядок обліку та списання матеріальних цінностей, а також торкнемося теми застосування КЕКВ. І, як завжди, тільки стисло і по суті.

Прозора оренда — 2020 Нещодавно Кабмін прийняв постанову № 4831. Нею затверджено довгоочікуваний Порядок передачі в оренду державного та комунального майна. Цим Порядком визначено механізм передачі в оренду такого майна, зокрема, з урахуванням вимог Закону2. Які питання врегульовано цим Порядком? На які моменти варто звернути увагу бюджетним установам, що мають потенційні об’єкти оренди? Які підготовчі дії необхідно виконати та у які строки? Відповіді на ці запитання ви знайдете у нашому матеріалі.

Приймальна комісія коледжу: правила оплати роботи викладачів Керівництво і викладачі закладу вищої освіти І — ІІ рівнів акредитації (коледжу) у липні — серпні 2020 року виконують обов’язки членів приймальної комісії, а саме:

Місяці 2, а премії 3: як урахувати премії в розрахунку «оздоровчих» Відповідно до Положення про преміювання нашої установи місячні премії виплачуються у поточному місяці за результатами попереднього. Тому, зокрема, у травні 2020 року виплатили премію за квітень. Однак на початку червня 2020 року до Положення внесли зміни і відтоді премії виплачують «місяць у місяць». Відповідно у червні були виплачені 2 премії: за травень і за червень. 27 липня 2020 року працівник іде у щорічну основну відпустку із виплатою допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати. Як правильно врахувати місячні премії при розрахунку «оздоровчих»?

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі