Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.10.20
4325 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, жовтень, 2020/№ 40

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія, до вашої уваги зміст номеру

Головбух сільської, селищної ради — 7-ма категорія посад ОМС Стаття 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-III передбачає, що в ОМС встановлюється 7 категорій посад.

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України Постанова від 09.10.2020 р. № 940

Комплект змін від КМУ: нові оклади спеціалістів-держслужбовців і не тільки Нещодавно світ побачила постанова КМУ від 09.10.2020 р. № 940. Вона має загальну назву «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Дійсно, цей документ «доклав руку» до декількох урядових нормативно-правових документів. Яких саме та що змінилось — розберемося далі.

Щодо переговорної процедури закупівлі Лист від 03.10.2020 р. № 3304-04/60124-06

Усунення наслідків негоди: оформлюємо документи (частина 2) У цьому матеріалі ми продовжуємо1 розглядати питання, пов’язані з усуненням наслідків негоди, а саме:

Перехід на зимовий час: як табелювати та оплачувати додаткову годину? У бюджетній установі працюють 4 сторожі. Вони виходять на роботу за графіком змінності. Режим роботи — «доба/три доби». Для них установлений підсумований облік робочого часу. У зв’язку з переходом на зимовий час з 24 на 25 жовтня (початок роботи — 24 жовтня о 8:00, закінчення — 25 жовтня о 8:00) виникає запитання: чи потрібно зазначати таку додаткову годину роботи в табелі обліку робочого часу і чи потрібно її оплачувати?

 

Лаборант ЗВО з педагогічним навантаженням: чи є викладацька робота сумісництвом Лаборанта закладу вищої освіти I — II рівнів акредитації прийняли до цього ж закладу на посаду викладача з 01.09.2020 р. по 30.06.2021 р. з педагогічним навантаженням 360 годин. Чи вважається така педагогічна робота сумісництвом?

Скорочення штату: пропонуємо «декретну» посаду У листопаді 2020 року в установі заплановано скорочення штату. Працівникам, яких планується звільнити, запропонували вакантні посади, що є в установі. Чи можна також пропонувати роботу на «декретній» посаді (основна працівниця перебуває у відпустці «до 3 років»)?

Профспілка, маски та дохід Профспілка закупила захисні маски та роздала своїм членам. Чи оподатковувати ПДФО та ВЗ такий дохід? На це запитання податківці у листі від 19.08.2020 р. № 3464/ІПК/99-00-04-05-03-06 відповіли так: вартість засобів індивідуального захисту, якими профспілка забезпечує своїх членів, оподатковується ПДФО та ВЗ на загальних підставах як дохід у вигляді додаткового блага, за умови, що зазначений дохід отримується конкретним платником податків. Цей лист подвійно цікавий. Чим саме — розповімо.

Календар бухгалтера на листопад 2020 року

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі