Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.01.20
15669 45
Друкувати
Обране

Дубілет опублікував результати перепису населення

В своєму телеграм каналі Дубілет опублікував результати перепису населення


На 1.12.2019 наявне населення України - 37.29 млн людей.

Розподіл за статтю: 20.01 млн жінок, 17.28 млн чоловіків.

У Києві знаходиться 3.7 млн людей.

З більш детальними результатами ви можете ознайомитися в презентації


Яка вартість і строки проведення Оцінки та Перепису?
Оцінку ми провели за 3 місяці напруженої роботи. Для держави ця робота не коштувала жодних додаткових грошей.
Перепис населення обійшовся б у 3.4 млрд грн (бюджет, закладений на 2020 рік), а підсумки перепису ми б отримали в першому кварталі 2021 року.

❓Які методи використовували для Оцінки?
Ми використовували три методи. Всі вони дали приблизно однаковий результат з різницею 2.86%.

Метод 1. Комбінований (мобільні оператори + соцопитування + реєстри).
Ми уклали угоду з мобільними операторами та взяли в них анонімну інформацію про загальну кількість абонентів на території (почистили від тих, хто за два місяці був онлайн менше ніж місяць, а також виключили модемні пристрої).
Потім ми провели масштабне соціологічне дослідження, встановивши, яка кількість мобільних припадає на яку вікову групу в яких районах (у багатьох громадян може бути більше одного телефону, у частини — навпаки, немає).
Потім ми доповнили це реєстрами юних та літніх українців (оскільки серед них використання мобільних низьке).

Метод 2. Комбінований (дані пенсійного фонду + екстраполяція через статево-вікову структуру).
Ми взяли кількість пенсіонерів за даними пенсійного фонду. Потім ми екстраполювали ці дані через статево-вікову структуру. Соціологи називають такий графік "ялинкою" — можете помилуватися цією ялинкою на слайді 11.
Цю ялинку ми взяли відразу з двох джерел: дані Держстату та дані державних реєстрів. На щастя, ці дві ялинки збіглися практично повністю. До речі, коли ми виявили цей збіг, ми почали танцювати від радості.

Метод 3. Реєстровий.
Ми взяли знеособлені дані з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН). Потім ми почистили базу за ознакою отримання будь-якого доходу, пенсій, соціальних виплат, субсидій, а також доповнили оформленням закордонних паспортів. Потім врахували дані з народжуваності / смертності, а також еміграції та імміграції.

❓Наскільки точна Оцінка?
Як писав вище, максимальна різниця між результатами різних методів становить 2.86%. Це дуже прийнятний результат, враховуючи терміни й вартість.
Я вважаю, що немає майже жодних управлінських рішень — в управлінні державою або приватному секторі — які б вимагали більшу точність.
Також важливо врахувати, що традиційний Перепис населення дає не меншу, а, можливо, й більшу помилку.

❓Чи є Оцінка альтернативою Перепису населення?
Оцінка дає інформацію тільки про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл по регіонам.
Перепис населення дає ці ж дані (втім, за моєю оцінкою, з більшою помилкою), а також деякі інші дані (наприклад, про етнос або стан домогосподарства).
На слайдах 2-3 ми навели детальне порівняння Перепису й Оцінки.

❓Чи це значить, що Перепис населення проводитися не буде?
Остаточне рішення з цього приводу ще не прийнято. Особисто я вважаю, що проводити перепис населення не потрібно. Це неточний метод, який до того ж коштує колосальних грошей.
Крім того, протягом 1-2 років ми приведемо до ладу наші електронні реєстри, і з цього моменту зможемо щодня отримувати точні дані про населення.
Будь-яку іншу інформацію, якщо вона необхідна, потрібно отримувати не через перепис, а окремими дослідженнями, які обійдуться державі набагато дешевше.

❓Чи враховує Оцінка населення на окупованих територіях?
На жаль, ні. Ми дали оцінку тільки чисельності населення на підконтрольній українській владі території України. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишилися на цих територіях.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(45)
Оля
23.01.2020
Миллион туда, миллион сюда!!!
ААА Оля
30.01.2020
По факту українців на декілька мільйонів менше!
Анонім
23.01.2020
ЖАХ!!!transparent_pxl.png Як можна так робити перепис населення... по моб.оператору((((( Колись ходили з хати в хату і проводили перепис населення. Це дійсно було правдиво... взяли із соцопитувань, моб.оператори... Села взагалі вимирають... Господи, благаю, урозуми тих "керовніков", за що б не взялися результат один - відчіпний для "галочки"...
Ikar Анонім
23.01.2020
а як коли в хаті ніхто не відкрив?
ХХХХ
23.01.2020
((((( Колись ходили з хати в хату і проводили пепепис населення.......))))) І шо. колись і кізяком топили то давайте і зараз так робить.
Ikar ХХХХ
23.01.2020
жах, як можна рахувати на колькуляторі бо нічого не видно як воно рахує, а от колись рахували на рахівницях
Анонім ХХХХ
23.01.2020
не хвилюйтеся... недовго чекати залишилосяtransparent_pxl.png
Василь
23.01.2020
В мене на 2-х 4 сімки+модем. В багатьох знайомих по 2 сімки - дуже точно порахували!
Олег
23.01.2020
понабирали всяких хз кого. зробили з держави цирк з конями, де клоун головний. а потім дивуються. а що фігня всяка відбувається? а хто це зробив?
Зе зе зе Олег
27.01.2020
Ви праві, а коли молоді мажори типу дубілета ще й реформатори - то це подвійна біда.
бухгалтер Олег
23.01.2020
transparent_pxl.pngвони зробили це разом!!!!!
Танюшка
23.01.2020
Я не розумію, чому більшість так негативно сприймають будь-які дії Дубілета. Дуже розумний і продвинутий. Багато корисного робить для держави запроваджуючи все он-лайн. Спрощується доступність державних послуг. А стосовно перепису, невиже ходіння з двору у двір дасть точний результат?
Neta Танюшка
23.01.2020
Єдине вагоме, що він примудрився організувати, так це таке обширне дослідження населення.
Анонім Танюшка
23.01.2020
я нічого не маю проти Міністра, але робити перепис населення через моб.оператори (у мене є 5 номерів, як їх рахувати - я одна номерів 5)... соц.опитування - це як? А щоб зробити перепис населення нічого тяжкого не має. Зараз не така велика кількість населення в селах (чи села вже не враховують?), да в містах прийдеться довше. Представник сільської ради, представник районного відділу соцзахисту та представник поліції (участковий) проїхали, записали і все. Справа, максимум місяць. Зато правдива. Чи вони бояться фактичної кількості населення (на мертві души можна багато чого повісити)?
Олег Танюшка
23.01.2020
Про діджіталізацію. Точніше дибілізацію. На ютубі є відео з ВР називається - Диджитализация по-украински, де на столах гори паперу лежать на яких розпечатаний Закон про ринок землі. для кожного депутата. причому для тих самих депутатів було закуплено планшети.
Гоша Танюшка
23.01.2020
Який, нахрен, он-лайн. В селах інтернету немає.А на рахунок спрощення та покращання - то видно, особливо за газ і т.д.
Ikar Гоша
23.01.2020
цього року буде розширення 4 дж за рахунок коротших хвиль...чекаємо на інтенет в селах
Катерина Ikar
23.01.2020
А чи всі в селах зможуть придбати нові пристрої, які підтримують 4G. я ні собі, ні дитині не можу цього дозволити(хоча мешкаю в райцентрі), про моїх батьків пенсіонерів з "великими пенсіями" і таками ж субсидіями і годі й казати. Отож чекай не чекай 4G, НЕ ДОЧЕКАЕШСЯ.
Оля Танюшка
23.01.2020
Спрощується! Ви серйозно? Коли Ви останній раз зверталися до ЦНАПу? Простіше застрелитися відразу!!!
Танюшка Оля
23.01.2020
Людський фактор кругом є...
1234 Танюшка
23.01.2020
Да, там просто від його морди коробить !
Танюшка 1234
23.01.2020
А мені подобаються розумні люди
Ірина Танюшка
27.01.2020
А в чому розум? Їхні реформи всі побудовані на ліквідаціях і скороченнях людей,особенно сільської місцевості-убрать лікарні,школи,садочкм,держслужбовців виштовхнули масово(ось де взялися заоблачні премії Міністрам!) А при радянській владі навпаки було- в кожне маленьке село-фельдшер,садочок,школа4-летка,клуб.Оце я вважаю розум. А виштовхнуть людей щоб бюджет еклономити-це не розум,це інакше називається. А перепис їхній-це сміх!!!
1234 Танюшка
23.01.2020
Мабуть Ви ще не встигли пострадати від його "розумних" реформ, але ще достануть, будьте впевнені!
бух. Танюшка
23.01.2020
Вас, напевно, не торкнулось його скорочення держ.службовців. А я тепер працюю за двох, а зарплату отримую в два рази меншу. Перепис за мобільними - недолугий. Не у всіх дітей шкільного віку та літніх людей в селі є мобільні телефони. А оць у підприємців навпаки, є декілька номерів різних операторів. Люди, які виїхали за кордон працювати, теж не користуються там сім картами українських операторів. Дуже багато заперечень, тому вважаю отриману інформацію не вірною.
Євгеній бух.
24.01.2020
Ваш коментар свідчить лише про те, що Ви прочитали лише кілька абзаців з цієї новини... я вже не кажу про презентацію. Ваші ''зауваження'' прямо в тексті новини зазначені та яким чином вони враховані. І головне - це Оцінка, а не ''перепис за мобільними''. Читайте уважніше
Ikar бух.
23.01.2020
при перепису використовувались дані мобільних операторів, читайте уважніше
Ikar Ikar
23.01.2020
* використовувались НЕ тільки дані
Танюшка бух.
23.01.2020
Чому ж - торкнулося, було управління стало відділ, працювало 9 чол. залишилось 5. за січень заборгованість по зарплаті. Але при чому тут Дубілет. Це не його компетенція. а удосконалення державного управління це необхідно.
Ikar Танюшка
23.01.2020
порох головного мозку не виліковний
Олег Ikar
23.01.2020
і тут Порошонеко винуватий. уххх!
Ikar Олег
23.01.2020
де "і тут"? скільки не читав коментарів у всьому винять ЗЕ
Олег Ikar
23.01.2020
я розумію, якщо винять Зе, то це справа рук порохоботів ілише їх, а не людей, яким дійсно не подобається політика нинішньої влади. навіть якщо вони на виборах за Порошенка не голосували.
Тетяна
23.01.2020
Молодець! Хоч цифра не точна, але точніше ніхто не зробить. Хто хоче перепис, нехай попробує походити по будинках, квартирах. Я колись ходила, навіть подяка в трудовій є)). В той час було багато неадекватів. А зараз взагалі жах. Хто критикує - записуйтесь бажаючими проводити перепис.
1234
23.01.2020
Просто дурниці не потрібно оприлюднювати цьому дебілету . От і все. Тільки не розумний повірить в таку цифру. Немає на Україні тепер стільки населення, крім того ця цифра ще й без тих, хто на заробітках!!!!
Ikar
23.01.2020
а от кількість пенсіонері на сайті ПФУ і з переписом різняться два рази...то кому їх платять?
Лера
23.01.2020
А, помните, когда-то было 52 млн. ...transparent_pxl.png
Neta
23.01.2020
Дослідження цікаве, хотілося б побачити не просто презентацію, а всю методологію, все ж за кошти платників проводилось дослідження, маєм право знати більше. Втім, страшнувато, коли такі люди, люди бізнесу, користуючись посадою отримують важливі бази даних мешканців
Євгеній Neta
24.01.2020
Згоден, що дослідження цікаве. Але навіщо Вам методологія, якщо Ви навіть недочитали до ''Для держави ця робота не коштувала жодних додаткових грошей'' на самому початку новини?..
Галинка
23.01.2020
А коли був цей перепис і яким способом його проводили ? Наскільки ця цифра правдива ? Це що значить, що нас все меншає і меншає, чи комусь так вигідно ?
бух
24.01.2020
Передвиборчу агітацію по дворах розносити, ще й записати хто за хто проти це не важко (до того ж на неї із бюджету виділяють колосальні кошти), а **** на перепис це проблемно і коштів немає, бо нікому ці показники не потрібні - буде наглядно видно в цифрах в якій ж*** наша економіка.
Клава
24.01.2020
Яка країна - такий і перепис.
Євгеній
24.01.2020
Прохання до редакторів змінити заголовок новини. Він не відповідає дійсності.Це не Перепис!!! А Оцінка чисельності населення – наближене визначення чисельності наявного населення за статтю і віком на території країни або її частини без проведення перепису населення.Люди і так мають звичку не читати багато букв. Заголовок + перші абзаци - і пішли строчити обурливі коментарі.
Дмитро
28.01.2020
На жаль, реальний перепис населення влада проводити найближчим часом не буде. Такі офіційні результати можуть стати у суді документами про геноцид українського народу за часи незалежності. transparent_pxl.png
Світлана.
30.01.2020
Якось, нас в цей облік не зарахували
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн