Нашi сайти:

(Р) Електронний документообіг

Електронний документообіг стає дедалі популярнішим. Більше 20 000 корпоративних клієнтів ПриватБанку вже користуються сервісами для ведення документообігу, бухгалтерії та обліку в «Приват24 для бізнесу».


Сервіс електронного документообігу від ПриватБанку дозволяє зменшити паперовий документообіг, пов’язаний з господарською діяльністю. За його допомогою можна створювати документи, завантажувати їх з інших облікових систем (наприклад, 1С онлайн і 1С клієнта за допомогою «Модуля обміну Приват24 – 1С»), підписувати документи електронним ключем (ЕЦП), обмінюватися документами в електронному вигляді.

Користувачі можуть зручно працювати з такими видами первинних документів: замовлення покупця, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, видаткова накладна, накладна на повернення, податкова накладна, додаток № 2 до податкової накладної (коригування ПН).

Для ведення обліку та керування бізнесом через Інтернет клієнтам ПриватБанку доступне готове рішення – «1С:Управління невеликою фірмою для України». А завдяки системі електронної звітності можна надсилати звіти до держ. органів через Інтернет.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
оксана
10.12.2015
Кто то пользовался?
Галина
17.12.2015
Никто
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі