Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.12.15
10863 2
Друкувати
Обране

(Р) Електронний документообіг

Електронний документообіг стає дедалі популярнішим. Більше 20 000 корпоративних клієнтів ПриватБанку вже користуються сервісами для ведення документообігу, бухгалтерії та обліку в «Приват24 для бізнесу».

Сервіс електронного документообігу від ПриватБанку дозволяє зменшити паперовий документообіг, пов’язаний з господарською діяльністю. За його допомогою можна створювати документи, завантажувати їх з інших облікових систем (наприклад, 1С онлайн і 1С клієнта за допомогою «Модуля обміну Приват24 – 1С»), підписувати документи електронним ключем (ЕЦП), обмінюватися документами в електронному вигляді.

Користувачі можуть зручно працювати з такими видами первинних документів: замовлення покупця, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, видаткова накладна, накладна на повернення, податкова накладна, додаток № 2 до податкової накладної (коригування ПН).

Для ведення обліку та керування бізнесом через Інтернет клієнтам ПриватБанку доступне готове рішення – «1С:Управління невеликою фірмою для України». А завдяки системі електронної звітності можна надсилати звіти до держ. органів через Інтернет.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
оксана
10.12.2015
Кто то пользовался?
Галина
17.12.2015
Никто
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі