Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7646 5
Друкувати
Обране

Фінансовий додаток до Дня бухгалтера!

Напередодні професійного свята прийміть в подарунок грошовий сертифікат на купівлю будь-якої техніки в «АЛЛО». Щоб його отримати, залиште замовлення на передплату комплекту журналів - «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» (зі спецвипуском «Кадровик»). 

Наша пропозиція діє лише до 16 липня і кількість грошових сертифікатів обмежена  

Побалуйте себе професійними журналами зі знаком якості та цінним подарунком на Ваш смак! Ви на це заслуговуєте! 

ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК

 

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (5)
Оля
11.07.2019
Да уж, подарок так подарок!!!
Енгрібьорд
12.07.2019
"кількість грошових сертифікатів обмежена" - їх аж 1*акційний сертифікат застосовується виключно при придбанні акційної продукції, зокрема телефонів Nokia 7210 та "вінтажних" дискет 5¼ дюйма transparent_pxl.png
Василь
12.07.2019
*Мається на увазі отримання грошового сертифікату на суму 1000 від магазину «АЛЛО» при передплаті журналу на ІІ півріччя 2019 року в комплекті.Подарунковий сертифікат дає право на оплату всіх категорій товарів, код яких містить тільки перелік цифр, в мережі магазинів «АЛЛО»та інтернет-магазині ALLO.ua.Сертифікат не може бути обміняний на готівку. Залишок коштів на подарунковому сертифікаті після здійснення покупки не виплачується.Якщо сума покупки перевищує розмір номіналу, зазначеного на сертифікаті, покупець оплачує перевищення додатково.Термін кінцевої дії сертифікату - березень 2020 року.Що значить "на оплату всіх категорій товарів, код яких містить тільки перелік цифр,"?незрозуміло про цифри
Енгрібьорд Василь
12.07.2019
Вам і не має бути зрозуміло - маркетинг. Очевидно, в мережі АЛЛО кожному товару притаманний специфічний літерно-цифровий код (за яким принципом? хтозна). Так от дана акція розповсюджується не на будь-який товар, а на окремі його категорії визначені самим магазином. Як я же й казав: "акційний сертифікат застосовується виключно при придбанні акційної продукції, зокрема телефонів Nokia 7210 та "вінтажних" дискет 5¼ дюйма". Це "нормальна" практика при організації таких акцій, коли за бонуси, сертифікати, тощо можна купити не те, що ти хочеш, а те, що потрібно продати магазину.
Наталья Енгрібьорд
15.07.2019
Вам так ответили в магазине или вы прочитали это где то?не вводите людей в заблуждение! сертификат можно обменять на любой товар из бытовой техники, гаджетов, мобильных телефонов, ТВ и прочее.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд