Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
17789 15
Друкувати
Обране

Карантин в Україні: Уряд прийняв низку обмежень, що мають убезпечити українців від коронавірусу (оновлено)

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.


На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн. грн. на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль. 

КМУ


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2020 р. № 211

Київ

Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, заборонивши:

  • відвідування закладів освіти її здобувачами;
  • проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:

  • організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;
  • подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

        Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (15)
Інна
11.03.2020
Можливо,нам,щось не домовляють.....????
Дмитро Інна
11.03.2020
Можливо ви просто чогось не розумієте...
Олена Дмитро
11.03.2020
не розуміємо,поясніть нам,будь-ласка
eMelya Олена
12.03.2020
Нічого нового. 70% - результат свинського відношення до екології, 30% - політика. У сухому осаді маємо: що де бахне ніхто не знає, але на цьому завжди можна заробити девіденди.
Тетяна Інна
11.03.2020
листопад 2009. з державного мобрезерву виділили марлю 1970 року виготовлення для пошиття на місцях марлевих пов’язок по 2 шт. безкоштовно кожному українцю... і таке колись було....
Тетяна_ Тетяна
11.03.2020
І через ФАПи видавали... А зараз, мабуть, через сімейного доктора даватимуть рекомендацію придбати засоби індивідуального захисту. І ще листівки порозвішують на кожному стовпі. До речі, а ви тоді забирали свою марлю? Я - ні
гость Тетяна
11.03.2020
а что свежей марли не было? перестали выпускать? да и не помню чтобы мне кто-то предлагал повязки
Ірина Тетяна
12.03.2020
Ми також отримували марлю і шили маски,всі тоді сміялись з Тимошенко,мов"піар".А ну,теперишні можновладці,"попіартесь"зараз,роздайте безкоштовно маски населенню ,і хоч по одному тесту на сім"ю,
Ольга
11.03.2020
Варто заборонити туристичні поїздки
Татьяна
11.03.2020
Интересует семинар 17 марта в Киеве от іFactor будет или нет?
EVGENIY Татьяна
11.03.2020
Любі колеги!Ми не боїмося ніяких вірусів (на відміну від економічних та законодавчих катаклізмів), і розуміємо, що семінару «Бюджетна бухгалтерія та Оплата праці” потребують чимало бухгалтерів-бюджетників. Але ми піклуємося про ваше здоров'я!Тому захід, який ми запланували в залі міста Києва, і який ви маєте намір відвідати, гарантовано відбудеться в .... форматі онлайн! Крім того, всі учасники отримаюсь відеозапис семінару з усіма презентаціями ти слайдами.Тож чекаємо на Вас рівно о 10:00 на своїх робочих місцях. Посилання на трансляцію ми надішлемо за день трансляції.
Галина EVGENIY
11.03.2020
а якщо оплата була не за формат онлайн, кошти нам повернуть?
Марина EVGENIY
11.03.2020
Даний формат нас не влаштовує. Кошти були сплачені не за онлайн трансляцію.
Марина
11.03.2020
Було сплачено за 3-х учасників оффлайн зустрічі. Таким чином, ми могли б не переплачувати, якщо б основною метою було заслухати інформацію онлайн.Просимо перенести дану зустріч у тому ж форматі, за який було сплачено кошти!
EVGENIY Марина
12.03.2020
(057) 76-500-76 там вам все розкажуть
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд