Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.11.23
1315 0
Друкувати
Обране

Мінреінтеграції оновило перелік ТОТ та територій бойових дій

Нагадаємо, що у грудні 2022 року Уряд прийняв Постанову № 1364, якою визначив механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Сам Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією було затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309.

Проте, як наголошували в Уряді, і новий Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Загалом перелік у 2023 році оновлювався вже одинадцять разів (усі оновлення дивіться наприкінці новини).

Черговим наказом Мінреїнтеграції  від 21.11.2023 р. № 318 внесено чергові зміни до Переліку № 309. Зміни стосуються, зокрема, Конотопського району Сумської області, Чернігівського району Чернігівської області, Баштанського району Миколаївської області.

Наказ № 318 набере чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготовки матеріалу документ офіційно не опубліковано.

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням на цифровій мапі.

Нагадаємо, зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій, спираючись на три ключові критерії визначення територій. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня у цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або на «гарячу» лінію) й уточнити інформацію.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×