UA | RU

МОН: про збереження мережі позашкільних навчальних закладів

МОН стурбоване ситуацією, що склалася з фінансуванням позашкільних навчальних закладів у 2015 році. З метою економії коштів місцевою владою приймаються рішення щодо ліквідації, першочергово, позашкільних навчальних закладів, що не відповідає основним засадам державної політики, визначеним у частині другій статті 9 Закону України «Про позашкільну освіту».


Такі рішення нерідко приймаються без урахування освітніх потреб і соціальних запитів населення, необхідності забезпечення змістовним дозвіллям дітей, які вимушено переселені із зони антитерористичної операції. При цьому місцевими органами влади не розглядаються можливості додаткових джерел фінансування, співпраці з недержавним сектором, бізнесом, структурами, які зацікавлені в підтримці талановитих і обдарованих дітей, не запроваджуються альтернативні форми охоплення дітей  позашкільною освітою. Тому рішення про закриття навчальних закладів створюють соціальну напругу в суспільстві, формують  відповідну громадську думку щодо освітньої політики.

В листі від 29.01.2015 р. № 1/9-40 МОН просить голів облдержадміністрацій взяти під контроль ситуацію стосовно функціонування позашкільних навчальних закладів та не допустити  їх безпідставної ліквідації  або  реорганізації  в умовах обмеженого фінансування галузі освіти.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі