Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.10.18
13891 17
Друкувати
Обране

На які вакансії бухгалтера слід звертати увагу та як не пошкодувати про свій вибір.

Рано чи пізно перед кожним, навіть найзатребуванішим бухгалтером, постає необхідність пошуку роботи. Неважливо, чи залишилися ви без роботи, ліквідувалося підприємство, де ви працювали, або просто бажаєте змінити специфіку роботи не зраджуючи основній професії – причина може бути будь-яка. Проте алгоритм дій, як шукати та обирати потрібну вакансію, все ж таки залишається відносно сталим. І так як бухгалтер – це спеціаліст, життєво необхідний будь-якому підприємству чи установі, не соромтеся висувати свої умови та відкидати незручні для вас пропозиції. Бухгалтерів на ринку праці багато, проте кваліфіковані, досвідчені спеціалісти затребувані завжди. Тому давайте дізнаємося, на які вакансії бухгалтера слід відгукатися.


Яким вакансіям слід довіряти?

По-перше, вакансії бухгалтера слід шукати на спеціалізованих ресурсах з надання пропозицій по роботі. У соціальних мережах або на невідомих порталах можуть розміщуватися сумнівні пропозиції роботи від незрозумілих підприємств та організацій. Тож не варто на них і гаяти свій дорогоцінний час.

По-друге, звертайте увагу на опис вакансії. Чим детальнішим буде опис ваших потенційних обов’язків та умов роботи, тим більше шансів, що цьому роботодавцю слід довіряти і що він ставиться серйозно до пошуку бухгалтера. Також мають бути вказані контактні телефони, адреса сайту підприємства чи установи.

По-третє, одразу ігноруйте пропозиції, за якими вам не дають основної інформації, а вимагають особистого візиту в офіс, мовляв, там вам все розкажуть. Стовідсотково, ця робота не має нічого спільного з бухобліком.

Як зробити правильний вибір?

Якщо ви знайшли цікаві пропозиції, більш того, навіть поспілкувалися з потенційними роботодавцями і вам дали зрозуміти, що керівництво схвалює запрошення вас на роботу, вам залишається лише зробити вірний вибір.

5 порад, щоб зробити оптимальний вибір

Старі добрі «плюси та мінуси».

Візьміть папір та чесно порівняйте умови, рівень зарплатні, графік роботи, час на дорогу та інші обставини одного та іншого місця роботи. Важливе значення можуть мати навіть такі «дрібниці» як умови робочого місця, наявність дрес-коду та інші деталі. За несприятливих умов ці деталі можуть стати «останньою краплею» в рішенні змінити роботу.

Їх величність фінанси.

Зрозуміло, що інтуїтивно ви будете схилятися до вакансії з більшою заробітною платнею. Проте краще дізнатися, чи передбачені у роботодавця із більшою заробітною платнею надбавки, бонуси або щоквартальні премії. І чи не практикують вони систему грошових штрафів, наприклад, за дисциплінарні порушення. Тож оцініть з перспективою, на якій роботі загалом ви будете отримувати більше грошей.

Кар’єрний зріст.

Тут важливо відштовхуватись від ваших амбіцій. Ви хочете все життя просидіти на одному місці або ж регулярно рости у посадах. Якщо ви обираєте друге, то сміливо відкидайте вакансії бухгалтера, де не передбачений кар’єрний зріст. Адже разом з ростом вашої посади може рости і зарплатня. А незадоволеність професійних амбіцій також може одного дня змусити вас написати заяву на звільнення.

Чесність перед самим собою.

Оцінивши фінансові перспективи та умови роботи, треба відверто самому собі відповісти на питання – навіщо вам саме ця робота або саме ця посада. Приймаючи рішення, оцініть, чого ви шукаєте: майданчик для старту, стабільну зарплатню, кар’єрний зріст або гнучкий графік роботи. Виходячи з того, що надає вам та чи інша пропозиція, робіть вибір на її користь.

Запитайте інтуїцію.

Буває так, що вакансії бухгалтера з «найсолодшими» умовами праці вас щось насторожує. А іноді, поспілкувавшись із спеціалістом відділу кадрів та дізнавшись відгуки про роботу в той чи іншій установі, хочеться їй довіряти. Не ігноруйте голос інтуїції, навіть якщо це вам здається не зовсім логічним. Як показує життя, в будь-який момент обставини можуть змінюватися кардинальним чином.

І, головне, не карайте себе за зроблений вибір. Не починайте постійно будувати у власній уяві можливі сценарії розвитку подій після тих чи інших рішень. Пам’ятайте, що після прийняття пропозиції про роботу, умови праці та взаєморозуміння зі співробітниками установи залежать також і від вас.

Нехай вам попадаються найкращі вакансії бухгалтера в Україні!

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(17)
Вадим
01.10.2018
Хочу додати. Бухгалтер і бухгалтер-бюджетник- дві абсолютно різні професії. Бухгалтер займається виключно бухгалтерським обліком, а бухгалтер-бюджетник- спеціаліст широкого профілю, з великим спектром обов"язків:юрист, кадровик,діловод,комп"ютерник, кур"єр і т.д... На жаль, якщо бухгалтер-бюджетник захоче перейти в приватний сектор то з"ясує, що більшість набутих додаткових навичок і вмінь там не потрібні , а от знань бухгалтерського не вистачає. Отже, якщо хочете стати справжнім бухгалтером, не марнуйте час в бюджетній сфері.
вона Вадим
01.10.2018
100 % ну і бухгалтер бюджетник не піде на роботу бухгалтера приватрика, і наоборот бухгалтер приватник не стяне в бюджеті
Бухгалтер Вадим
04.10.2018
Я бы поспорила с бухгалтером бюджетником и бухгалтером приватником. Извините у приватных фирм не отпусков не пропусков не выходных, стаж с минималки и т.д., ни премий ничего что имеет отношение к соц сфере.И зароботные платы с ростом минималок извините нас уже сравнялись одиниковые приватники не подымают потому как наши бюджетники щимят их постоянно, и 13 зарплат у нас нет как у некоторых бюджетников.Попробуй сдвинуть какую-нибудь клушу с бюджета с насиженого кресла, и все ноют что мало.В частном секторе ты тоже и программист и юрист и деловод и секретарь еще и уборщицей можешь быть т.к. 100 грн в месяц на уборку жалко, в одном лице, в частном секторе просто даже нет таких должностей вот и все д
Вадим Бухгалтер
04.10.2018
Шановна, яка 13 зарплата, який стаж ? Максимум, що можна витиснути -якусь надбавку за інтенсивність і то в межах економії ФОП. Зарплата на рівні МЗП і в конвертах, як приватникам, нам не платять. Відпустка тільки на папері, бо потрібно то звіт відправити то інформацію подати. Заради цікавості подивіться на сайті ЦЗ скільки там висить вакансій бухгалтерів-бюджетників. Звісноє в бюджеті "жирні" місця , але їх одиниці, решта посад -безпросвітне порпання в папері. Ви хоч пробували працювати в бюджеті ? Без нормального фінансування на канцелярію, в погано опалювальних приміщеннях на древніх компах. Коли на тебе з усіх сторін тисне цілий кагал різномастних керуючих і провіряючих органів,а зверху засипають всякими інформаціями. Ви сиділи годинами в казначействі, щоб здати звітність, яка постійно змінюється, носили накладні додому, щоб внести в єдату, бігали по знайомих юристах, що помогли з тендерами і прозоро ? У вас були перевірки, коли ревізор прямо заявляє, що у нього план по штрафах ?

Вадим Вадим
04.10.2018
Я не кажу, що в приватному секторі легка і
високооплачувана робота, але там ти хоч чітко знаєш свої обов"язки і за що
працюєш. І найголовніше-перспектива, можливість набравшися досвіду влаштуватися
на краще місце.


яна Вадим
04.10.2018
хаха яка перспектива? ви про що? недоробишся ні до чого! (23 роки працюю)
Вадим яна
04.10.2018
А чому Ви недоробляєте ? Це в бюджеті роботу оцінють в годинах, а в приватному секторі в ефективності і обсязі зробленого. Може Ви чекаєте, що хтось прийде,візьми за руку і заведе на хорошу роботу.
Лілія Вадим
05.10.2018
Не можу із вами погодитись. У мене, хоча і невеликий стаж роботи, але в своєму 28 річному віці у мене досвід роботи бухгалтера бюджетника і от останні два роки головного бухгалтера у приватній структурі. Аналогічно як і в бюджеті ти спеціаліст широкого профілю: кадровик, програміст, діловод, курєр. Проте, у держструктурі є хоча б соціальні гарантії. По-перше - це матеріальна допомога, відпустка та же декретна відпустка. Із чим дуже складновато у приватника, зокрема у дрібних підприємців. Хоча, сама заробітна плата, більша частина з якої у конверті, в рази вища (але повторюсь, виключно на великих підприємствах). Та й різнобічність бухгалтерії в тому же виробництві масштабніша, аніж у бюджеті.
Вадим Лілія
05.10.2018
Лільо, яка мат.допомога ? 1 раз на рік оздоровчі і то в межах економії ФОП і ласки керівника.Про відпустку я писав в попередньому пості, те саме і з лікарняними, роботу бухгалтера ніхто інший не зробить, не хочеш, не можеш, а мусиш йти. Стосовно декретних то Ви самі вирішуєте -кар"єра або сім"я. У приватному секторі маштабніше не різнобічність, а спеціалізація бух.обліку. А в бюджеті ти повинен знати все і тебе щей довантажують новими обов"язками. Чого варта тілька довбанута казначейська звітність, безглузді дата-портали, тендер це взагалі....., ще рік після нього надаєш відповіді та , копії документів різномастних прокурорам і аудиторам.
Лілія Вадим
05.10.2018
Не повірите, але мені теж знайома казначейська звітність, єдата, прозоро, тендери. Ми все це проходили. Проте, у приватній структурі роботи у бухгалтера не менше, особливо, коли ви є платниками ПДВ і маштабне виробництво. От лише приватник платить за це більше, аніж держава, тому між бюджетом та приватним бізнесом обираю друге. Ви теж це можете зробити.
Вадим Лілія
05.10.2018
Я не писав. що робота легша,але в приватному секторі ви спеціалізується на якійсь одній сфері і там немає стільки змін. В бюджеті постійно якісь новації, міняються стандарти,рахунки,форми, що самі новатори подекуди не знають, як правильно.Крім того , може Ви не знаєте, але багато приватників не враховують досвід роботи в бюджеті. Знайомий проробив більше 10 років главбухом і хотів влаштуватися на посаду гол.бухгалтера в місцевій торгівельній мережі. Йому відмовили,а великий досвід роботи в бюджетній сфері навіть занесли в мінус, бо на думку бізнесмена, в бюджеті звикли просто відпрацювувати робочий час, а йому потрібні ініціативні та амбітні працівники.
Ніколя
02.10.2018
Все то так гарно написано. Але є одне "але". На районному рівні в теперішніх умовах скорочень важко знайти будь-яку роботу бухгалтеру. Із/п майже скрізь тільки мінімалка, то які тут можуть бути порівняння, хоч би яку роботу знайти, а особливо в бюджеті.
Анна
02.10.2018
бухгалтер, которому нужна работа все потянет...и везде и в частном секторе, и в бюджете. В частном тоже хватает проблем. у нас государство ведет бой с ветряными мельницами в лице бухгалтера....на всех фронтах
Іра
05.10.2018
Я прийшла в бюджет у 2016 році маючи 10 років стажу у комерційному секторі. Тільки вивчила план рахунків і кореспонденцію, як у 2017 році нові прийняли, і довелося разом з усіма бюджетниками заново вчитися.
І там і там є свої мінуси і плюси. Із мінусів комерції: мені набридло бути менеджером, касиром, діловодом, кадровиком, юристом і бухгалтером в одному обличчі (тільки в бюджеті я відчула, що займаюся справою, яку колись вчила в університеті); виконувати забаганки керівництва, яке думає лише про власний прибуток, щось вигадає, зробить, а ти потім кінці з кінцями звести не можеш, про податкове законодавство взагалі нічого хорошого не сказати. Про велику зарплатню бухгалтерів в комерції можу сказати, що платять добре тільки в великих організаціях, ну а якщо приватний підприємець розщедриться, то там значить облік дууууууже подвійний, і ризиків фінансових набагато більше.
Оксана
05.10.2018
Работаю в бюджете 23 года глав бухом , приходится подрабатывать у частника из-за мизерных зарплат в бюджете. Везде свои плюсы и минусы. РАБОТАТЬ везде трудно и ответственно. Но последнее время склоняюсь к частникам. В бюджете такое унижение испытываешь. Начиная от казначея в отделении - который не имея опыта, самореализуется хамством на твой счет , до Головного розпорядныка- который пытается сэкономить для себя 13-ю, а из тебя дурака делает, пересчитывая до микрона твою бюджетную пропозицию. Отчет сдать в ЭКазне - унижение, финансирование получить- унижение, проверка- унижение. У частника с тобой считаются , и хоть понимаешь, за что работаешь.
Іра Оксана
05.10.2018
"В бюджете такое унижение испытываешь. Начиная от казначея в отделении - который не имея опыта, самореализуется хамством на твой счет , до Головного розпорядныка- который пытается сэкономить для себя 13-ю, а из тебя дурака делает, пересчитывая до микрона твою бюджетную пропозицию. Отчет сдать в ЭКазне - унижение, финансирование получить- унижение, проверка- унижение. У частника с тобой считаются , и хоть понимаешь, за что работаешь."
У каждого свой опыт, свои впечатления и окружение. Вот все, что Вы описали, у меня было с точностью до наоборот. Все решает человеческий фактор. Вам попался хороший частник)))
Тарас Іра
05.10.2018
Працювати на пана тяжко, потрібно терпіти всі його забаганки, але в бюджеті взагалі адський ад, там ціла купа панів, які тобою поганяють.Що найбільше достало в бюджеті.1.Казначеї - то договір не тої масті, то кома не там стоїть, то не та дата і в кожного клєрка свої вимоги , по кілька разів бігаєш туди сюди.2.Обласне управління - щодня треба подавати якісь інформації,розрахунки, та іншу фігню по доведеним цифрам, а потом тебе ще сварять, що погано спланував.3.Співробітники, всім абсолютно все байдуже,всі думають лише як спихнути свою роботу на іншого, потрібно за кожним бігати, сваритися, випрошувати, погрожувати, щоб зробили і подали документи.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн