Нашi сайти:

Обрати і оплатити необхідні видання можна прямо на порталі i.factor.ua!

Ми продовжуємо знайомити вас з можливостями бухгалтерської інформаційної системи i.factor.


Минулого разу ми розповіли вам про наповнення цієї системи і частину опцій. Сьогодні ми перейдемо до освоєння найбільш затребуваних і найчастіш використовуваних функцій - це вибір видання і його оплата прямо на порталі. Повірте, цей спосіб набагато простіше і швидше ніж ви звикли думати. Вам більше не потрібно кудись йти, стояти в чергах і витрачати дорогоцінний час. Все можна буде зробити буквально в кілька кліків мишки.

5 кроків - і Ви зареєстровані!

 1. Знайдіть у правому верхньому кутку кнопку «Реєстрація» і натисніть її.
 2. У вікні, що відкрилося, заповніть поля: вкажіть номер свого мобільного телефону, адресу своєї електронної пошти і персональний пароль для входу в систему. Пароль ви повинні вигадати самостійно і нізащо не відкривати його на інших порталах і нікому не надавати його. Це ваша персональна інформація.
 3. Обов'язково підтвердіть договір оферти.
 4. Натисніть кнопку «Зареєструватися».
 5. Після цього на вашу пошту, адресу якої ви вказали в реєстраційних даних, прийде лист-підтвердження реєстрації. Відкрийте його і натисніть на кнопку «Підтвердити реєстрацію».

І все! Тепер Ви - зареєстрований користувач бухгалтерської інформаційної системи i.factor.

Приєднатись до i.factor.ua

 

Чи можна заощадити на передплаті?

Щоб подивитися весь асортимент періодичних видань і книг, виберіть відповідний розділ порталу: «Журнали» або «Книги». Після того, як ви знайшли потрібне видання або книгу, ви можете оформити передплату або оплатити книгу прямо на сайті. У вас є кілька варіантів оплати:

 • за допомогою рахунку-фактури;
 • банківською картою.

Зверніть увагу! За рахунком-фактурою можна оплатити тільки журнали. Книги можна оплачувати тільки банківськими картками.

Після того, як ви обрали видання, що вас цікавить, зробіть кілька кроків, щоб оплатити його:

 1. Натисніть «Передплатити» під необхідної версією журналу (друкованою або електронною);
 2. Виберіть період підписки і оберіть найбільш зручний спосіб оплати - запросити рахунок-фактуру або купити за допомогою картки;
 3. Якщо це банківська картка, то введіть необхідні дані для оплати. Якщо необхідно сформувати рахунок-фактуру, то вам доведеться заповнити необхідну для цього інформацію (адреса організації, індекс, телефон, електронна адреса та ін) і натиснути кнопку «Зберегти». Після цього на вашу пошту буде відправлено сформована рахунок-фактура, який можна відразу ж роздрукувати або просто завантажити на свій комп'ютер.

Зверніть увагу, що передплата обраного видання на сайті i.factor.ua обійдеться дешевше ніж передплата на пошті. Ви так само отримаєте повний пакет документів (договір, рахунок і акт з печаткою протягом 7 днів) і все, що вам буде потрібно зробити, це заповнити 4 поля і вигадати персональний пароль для входу в систему. Після відправки замовлення вам обов'язково зателефонує наш менеджер для підтвердження інформації.

Вам відкритий доступ до читання журналу. Що далі?

Крім широкого спектра можливостей порталу i.factor.ua віднедавна ви можете робити і збирати власні нотатки, так само, як ви робили помітки на полях олівцем в друкованих виданнях. Тепер теж саме можна робити, читаючи електронну версію журналу.

 

 

Для цього вам потрібно:

 1. Вибрати статтю
 2. Виділити будь-який фрагмент правою кнопкою миші, і натиснути на олівець
 3. Вибрати колір нотатки

Все - нотатка додана!

Для того, щоб подивитися список власних нотаток:

 1. У правому верхньому кутку натисніть на ваш логін і заходьте в профіль
 2. У правому меню виберіть "Нотатки"
 3. Виберіть потрібну замітку і в 1 клік ви потрапите на статтю.

От і все! Сподіваємося, що ця стаття спростила ще кілька процесів вашої роботи з системою i.factor. Слідкуйте за новими статтями. Ми розповімо ще про багато корисних можливостей цієї бухгалтерської системи.

Приєднатись до i.factor.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі