Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
20831 0
Друкувати
Обране

Оплата праці, вересень, 2020/№ 17

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Оплата праці за вересень 2020 р. №17


МЗП = 5000 грн: на що вплине підвищення Президентом України ініційовано поетапне збільшення розміру мінімальної заробітної плати. І перший етап втілено у життя з 1 вересня 2020 року. Розмір мінімальної зарплати зріс до 5000,00 грн. На які базові показники вплине підвищення МЗП з 1 вересня, а які залишаться без змін, розглянемо у статті.

Карантин продовжено до 31 жовтня Кабмін своєю постановою від 26.08.2020 р. № 760 продовжив карантин ще на 2 місяці.

Щодо врахування матеріальної допомоги при розрахунку доплати соцпрацівникам Лист від 21.08.2020 р. № 3511-06/51812-07*

Щодо врахування доплати соцпрацівникам при розрахунку доплати до мінімальної заробітної плати Лист від 21.08.2020 р. № 3511-06/51836-07*

Доплата до МЗП та оздоровчі: як ураховувати при нарахуванні «карантинної» доплати соцпрацівникам Працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг, на період офіційно оголошеного карантину та 30 днів після його завершення (з 12 березня 2020 року) встановлена доплата у розмірі до 100 % заробітної плати.

Щодо одночасної виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину та допомоги по тимчасовій непрацездатності Лист від 26.08.2020 р. № 8076/0/290-20

«Часткова» допомога по безробіттю чи лікарняні: що виплачувати хворому? З уведенням карантину в житті працівників та їх роботодавців з’явилася ще одна виплата* — допомога по частковому безробіттю.

Посадові оклади за ЄТС підвищено з 1 вересня 2020 року З 1 вересня 2020 року законодавці збільшили розмір мінімальної зарплати до 5000 грн. Також Кабміну було доручено переглянути розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду ЄТС та всіх інших тарифних розрядів ЄТС. Уряд поквапився і збільшив розміри посадових окладів за ЄТС. Яким працівникам збільшено посадові окладі з 1 вересня 2020 року та до яких розрахунків/перерахунків готуватися бухгалтерам, розглянемо у статті.

Працівник-сумісник і Звіт з ЄСВ На підприємстві є працівники, прийняті на роботу за сумісництвом. Чи потрібно показувати в таблиці 5 Звіту за формою № Д4 дати їх прийняття/звільнення з роботи? Як відобразити в таблиці 6 заробітну плату, нараховану внутрішньому сумісникові: у загальній сумі зарплати, нарахованої йому роботодавцем за основним місцем роботи і за місцем роботи за сумісництвом, чи в окремому рядку?

Відпустка за свій рахунок: нова порція «карантинних» запитань До карантинного режиму всі вже звикли настільки, що його чергове продовження вже не викликає значного ажіотажу серед населення. Проте головним завданням кадровиків у таких умовах залишається правильне оформлення трудових відносин протягом усього карантинного періоду. Це стосується й «карантинної» відпустки за свій рахунок, щодо особливостей надання якої щоразу виникає багато запитань від наших читачів. Далі розглянемо найпопулярніші з них.

Зміни до КП. Застосовуємо на практиці Чи потрібно вносити зміни до штатного розпису в разі адаптації назви посади для жінок?

Зарплата працівників освіти з 1 вересня 2020 року Як із 1 вересня 2020 року підвищується оплата праці працівників освіти? Як оплачуватиметься праця педпрацівників у випадку запровадження дистанційного навчання?

Зарплата менше мінімалки і диференціація оплати праці Як диференціювати оплату праці працівників закладів освіти, посадові оклади яких нижчі від мінімальної заробітної плати?

Відрядження: якщо оплатити не «за правилами»? Життя після послаблення карантину входить у звичну колію. Підприємства, установи, організації поспішають надолужити прогаяне, поновлюючи старі ділові зв’язки та підшукуючи нових клієнтів. Для цього співробітників знову починають відправляти у відрядження. Знову гостро постає питання: що буде, якщо оплатити дні відрядження не за середньою, а як звичайні робочі дні? Зараз розповімо.

Індексуємо зарплату за вересень 2020 року На вересневу індексацію впливає індекс споживчих цін за липень 2020 року. Він становить 99,4 %. Якими будуть коефіцієнти і суми поточної індексації зарплати за вересень 2020 року, дізнаєтеся із статті.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у вересні 2020 року (оклади за ЄТС)

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд