Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5306 0
Друкувати
Обране

ПриватБанк розширює горизонти для аграріїв

З цього року ПриватБанк працює вже за шістьма програмами компенсацій для аграріїв. П’ять із них – абсолютно нові. За програмою компенсації купівлі техніки вітчизняного виробництва, що працювала раніше, у 2017 році банк став беззаперечним лідером. Через ПриватБанк пройшло більше 50% заявок по Україні. Сергій Клюєв, керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку, розповів, на що аграрії можуть розраховувати вже зараз, а також про користь нових програм.


«У 2017 році ПриватБанк працював за однією програмою компенсацій для підприємців агросектора – компенсації за сільгосптехніку вітчизняного виробництва. За нею держава повертала підприємцю 20% від витраченої суми без урахування ПДВ, якщо постачальник придбаної техніки входив до списку, затвердженого постановою Кабміну, – розповідає Сергій Клюєв. – Цього року, із січня, ухвалено рішення, що компенсувати будуть уже 25% суми. А 7 лютого стартувала програма додаткової компенсації 15% для малих фермерських господарств. Отримати її може невелике фермерське господарство (до 500 га землі у обробці та до 15 мільйонів гривень річна виручка) або кооператив (до 100 га землі), але потрібно, щоб до складу кооперативу входило хоча б одне фермерське господарство.». 

У банк також вже можна подавати заявки на участь у п’яти нових програмах. Є програма компенсації частини кредиту невеликим фермерам. Їм будуть компенсувати до 1,5 ставки НБУ, але звичайно не більше ставки за кредитом мінус 1% річних. За умовами третьої програми фермерам компенсують 80% витрат на придбання насіння, але не більше 30 тисяч гривень. Брати участь можуть ті самі маленькі фермерські господарства. Для фінансування таких закупівель ПриватБанк пропонує фермерам скористатися кредитними лімітами на рахунки або кредитом “АгроКУБ”. Є також дві програми для підприємств галузей тваринництва. Для такіх галузей як вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво, аквакультура – теж компенсація ставки по кредиту. Тільки клієнт платить не один, а три відсотки – решту компенсує держава. І остання, шоста програма – це компенсація до 25% на будівництво тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці; на доїльні зали, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції. Вона не прив’язана до кредитів. Усі ці програми стартували з 01.01.2018. 

Також Сергій Клюєв розповів про обмеження участі в програмах: «У нових програмах клієнти зможуть узяти участь лише раз на рік. Тільки за програмою компенсації 25% за купівлю техніки можна подавати заявки нескінченну кількість разів. Найвигідніший варіант – взяти у ПриватБанку кредит на купівлю техніки всього під 19% річних, зібрати документи за всіма покупками й уже під кінець року подавати їх на компенсацію». 

Завдяки новим програмам ПриватБанк планує збільшити клієнтську базу аграріїв. Зараз частка обслуговування аграріїв у банку, за оцінками GfK, становить 44%.

«Досить велика частина аграріїв обслуговувалися в інших банках, бо в них були цікавіші програми, спрямовані на цей сектор підприємців. Але зараз ПриватБанк максимально активізувався, ми готові надати клієнтам найбільш вигідні умови», – зазначив Сергій Клюєв. 

Детальніше про умови участі в програмах та необхідні документи можна дізнатися на сайті agro.pb.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд