Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.07.20
15295 19
Друкувати
Обране

Привітання з Днем Бухгалтера та аудитора від Президента, Голови ВР, Прем'єра та Міністра фінансів

Приймайте вітання від Президента, Голови Верховної Ради, Прем'єр-міністра та Міністра фінансів :)


env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(19)
Маруся
16.07.2020
Шановні колеги! Всі нам бажають міцного здоров"я, що тягнули цей весь тягар на собі....Як у пісні : Я маленькая лошадка, но мне живется не сладко, я долго тяну свою ношу ,пока ее тупо не брошу))))
Марія Маруся
21.07.2020
або " а Анюте за работу дали орден трудовой"
Карл
16.07.2020
Хай свої привітання в Євр опу засунуть. Зараз робота бухгалтера належно не оцінена в нашій країні. За то штрафів придумали більше ніж у будь-якого депутата чи керівника. На надбавки і доплати с петиціями не реагують, а як поздравить для годиться то самі перші. А у нормального бухгалтера,якщо в нього немає заміни, ніколи майже немає нормальної відпустки, а з переходом на повну електронізацію бухгалтеру придеться працювати мінімум у 20 програмах та електронних платформах.Краще хай би трохи подумали і упростили облік чи зробили на державному рівні одну але онлайн програму для бухгалтерів недорогу де б запихнули всі е-дати, е-звітності, клієнт-казначейство, мережу, податкову, пенсійну та статистичну звітність, прозоро та сам бухгалтерський облік і зроблять електронний облік, щоб не потрібно було зшивати і здавати купу нікому непотрібних документів в архів, а дозволити все це зберігати на електронних носіях чи отправляти наприклад на якісь всеукраїнський онлайн Архів. Але це на жаль нікому не потрібно, тут грошей багато не заробиш ...
бухгалтер Карл
16.07.2020
Нажаль,так і є, ще й прозоро , тендери, закупівлі і т п
Ирина
16.07.2020
Краще б у своїх привітаннях доповнили , що піднімете заробітну плату хоча б до середньої по Україні 10000,00 тис. грн.,бо навіть і 5000,00 тис. не отримуємо позор, бухгалтер який нараховує з/п педагогам (які скаржаться що їм все мало) отримує в три рази меньше, 2+2 не змінюється , а за нашими змінами не услідкуєш постійні зміни, підтримую попередній коментар. ЗАДУМАЙТЕ СЬ ВЛАДА ! Зараз не тільки мед. персонала не вистачає, ви спробуйте знайти кваліфікованого бухгалтера який прийде на роботу і впорається з тим обсягом роботи який на плечах бухгалтера, бо у вузах вчать тільки самальотіки.
...
16.07.2020
За привітання, звісно, дякую, це приємно...Але було б приємніше, якби згадували нас не лише раз на рік і те в наше професійне свято...Коли ми дочекаємось того, коли будуть висвітлювати статті з заголовками "підвищення заробітної плати бухгалтерам", "затвердження вислуги років бухгалтерам", "затвердження надбавки за напруженість та складність роботи бухгалтерам"....А то як не підвищення зарплат працівників соц служб, медикам, вчителям, тренерам, а якщо є стаття про бухгалтера, то, як казали вже раніше, підвищено штрафи за помилки в звітах, добавлено новий звіт, за неподання чи неправильного подання, встановлено штрафи...
Сергій
16.07.2020
Доєднаюсь до привітань! Всіх працівників бухгалтерських служб - з професійним святом!!! Специфіка роботи в бюджеті така, що мусите бути водночас бухгалтером, економістом, юристом, будівельником, кадровиком, програмістом і т.д., хоча по рівню оплати праці вас відносять до обслуговуючого персоналу... Вас ніколи не покажуть по телебаченню, про вас ніколи не напишуть на шпальтах газет в розділах "Герої нашого часу", адже ваша праця - кропітка повсякденна рутина, непомітна широкому загалу. Про вашу мізерну зарплату з посадовим окладом, нижчим рівня мінімалки, забули законотворці, профільні міністри, а ваші керівники, при встановлені додаткових доплат, щоб хоч якось збільшити ту нікчемну цифру, обмежені фондом оплати праці. Отож, бажаю вам усім терпіння, поваги від колег, особливо тих, кого "обслуговуєте" та, звісно ж, достойної оплати праці, складовими якої мають бути не тільки голий оклад, а й надбавки за престижність, інтенсивність, вислугу років та щомісячна премія!!!
Ирина
16.07.2020
Бухгалтери зі святом , пишіть свої коментарі, приєднуйтесь може нас хтось почує чи прочитає. Звісно ж роботи багато писати ніколи, та всеж під лежачий камінь вода не тече. ПИШІТЬ!
Ольга
16.07.2020
Шановні колеги, вітаю з професійним святом!Легкої вам звітності, слухняних цифр, багато вільного часу для близьких та коханих. Незабутнього вам свята!Щоб вдача, успіх і натхнення були вірними супутниками в усіх ваших починаннях, а здоров’я та благополуччя – у щоденному житті.Бажаю всім нам 36,6.З
Вікторія
16.07.2020
Шановні колеги-бухгалтери, вітаю із професійним святом. Бажаю всім нам здоровя, кохання від дорогої людини, шани від дітей та поваги від колег. А ще......побачити нарешті таке оголошення: УРЯД І ПРЕЗИДЕНТ ЗВЕРНУЛИ НАРЕШТІ УВАГУ НА БУХГАЛТЕРІВ. ТЕПЕР ЇХНЯ КЛОПІТКА ПРАЦЯ БУДЕ НАЛЕЖНО ОЦІНЕНА А ОПЛАТА ЗА СТАЖ РОБОТИ НА ПОСАДІ І ЗА РОБОТУ БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ПРЕСТИЖУ ТАКОЇ НЕОБХІДНОЇ ПРОФЕСІЇ!!!!!!!!!!
Ірина
16.07.2020
А мені розпечатана грамота Героя-бухгалтера більше душу гріє ніж дежурні привітання президентаі К "для галочки"
Інна
16.07.2020
Всіх колег вітаю зі св'ятом. Хай збуваються наші мрії (може дочекаємось, коли і на наші зарплатні звернуть увагу). Згодна з кожним коментарем, який тут є.
Ірина
16.07.2020
Дуже боляче за колег з МОНУ. Уявіть, на фоні з/пл викладачів, я вже не кажу за ПВС бухгалтер має тільки посадовий оклад на рівні прибиральниці, ні вислуги років, ні надбавок нічого........Ось Вам і День Бухгалтера....
Олена10
16.07.2020
А для мене було б кращим подарунком на День бухгалтера від Мінфіну, щоб повернули копійки у звітність.
АННА
16.07.2020
Дорогие, пан президент, голова Верховной ради, министр финансов, если вам так важен наш труд, то почему наша ЗП на уровне уборщицы? А вот ответственность на государственном уровне, почему штрафы почти как наша месячная ЗП? Сколько лет мы боремся, что бы нам тоже сделали выслугу лет, давали материальную помощь на оздоровление, но все как в глухую стену лбом. Или вам удобно о нас вспомнить в день праздника ?
Юлія АННА
31.07.2020
Уборщица получает больше за работу с хлоркой еще доплата идет. Так что меньше чем уборщица мы имеем.
Бухгалтер1
17.07.2020
Приєднуюсь до всіх побажань. Вже давно пора достойно оцін ити роботу бухгалтера. Крик душі...
Бух.дон
17.07.2020
Дякуємо за привітання, за скорочення районів і перспективу безробіття, шановні ''слуги'', щоб ви так жили як ми.
Юлія
31.07.2020
Зарплату нам дайте гідну, а привітання нам ні до чого!
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн