Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
14633 19
Друкувати
Обране

Привітання з Днем Бухгалтера та аудитора від Президента, Голови ВР, Прем'єра та Міністра фінансів

Приймайте вітання від Президента, Голови Верховної Ради, Прем'єр-міністра та Міністра фінансів :)


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (19)
Маруся
16.07.2020
Шановні колеги! Всі нам бажають міцного здоров"я, що тягнули цей весь тягар на собі....Як у пісні : Я маленькая лошадка, но мне живется не сладко, я долго тяну свою ношу ,пока ее тупо не брошу))))
Марія Маруся
21.07.2020
або " а Анюте за работу дали орден трудовой"
Карл
16.07.2020
Хай свої привітання в Євр опу засунуть. Зараз робота бухгалтера належно не оцінена в нашій країні. За то штрафів придумали більше ніж у будь-якого депутата чи керівника. На надбавки і доплати с петиціями не реагують, а як поздравить для годиться то самі перші. А у нормального бухгалтера,якщо в нього немає заміни, ніколи майже немає нормальної відпустки, а з переходом на повну електронізацію бухгалтеру придеться працювати мінімум у 20 програмах та електронних платформах.Краще хай би трохи подумали і упростили облік чи зробили на державному рівні одну але онлайн програму для бухгалтерів недорогу де б запихнули всі е-дати, е-звітності, клієнт-казначейство, мережу, податкову, пенсійну та статистичну звітність, прозоро та сам бухгалтерський облік і зроблять електронний облік, щоб не потрібно було зшивати і здавати купу нікому непотрібних документів в архів, а дозволити все це зберігати на електронних носіях чи отправляти наприклад на якісь всеукраїнський онлайн Архів. Але це на жаль нікому не потрібно, тут грошей багато не заробиш ...
бухгалтер Карл
16.07.2020
Нажаль,так і є, ще й прозоро , тендери, закупівлі і т п
Ирина
16.07.2020
Краще б у своїх привітаннях доповнили , що піднімете заробітну плату хоча б до середньої по Україні 10000,00 тис. грн.,бо навіть і 5000,00 тис. не отримуємо позор, бухгалтер який нараховує з/п педагогам (які скаржаться що їм все мало) отримує в три рази меньше, 2+2 не змінюється , а за нашими змінами не услідкуєш постійні зміни, підтримую попередній коментар. ЗАДУМАЙТЕ СЬ ВЛАДА ! Зараз не тільки мед. персонала не вистачає, ви спробуйте знайти кваліфікованого бухгалтера який прийде на роботу і впорається з тим обсягом роботи який на плечах бухгалтера, бо у вузах вчать тільки самальотіки.
...
16.07.2020
За привітання, звісно, дякую, це приємно...Але було б приємніше, якби згадували нас не лише раз на рік і те в наше професійне свято...Коли ми дочекаємось того, коли будуть висвітлювати статті з заголовками "підвищення заробітної плати бухгалтерам", "затвердження вислуги років бухгалтерам", "затвердження надбавки за напруженість та складність роботи бухгалтерам"....А то як не підвищення зарплат працівників соц служб, медикам, вчителям, тренерам, а якщо є стаття про бухгалтера, то, як казали вже раніше, підвищено штрафи за помилки в звітах, добавлено новий звіт, за неподання чи неправильного подання, встановлено штрафи...
Сергій
16.07.2020
Доєднаюсь до привітань! Всіх працівників бухгалтерських служб - з професійним святом!!! Специфіка роботи в бюджеті така, що мусите бути водночас бухгалтером, економістом, юристом, будівельником, кадровиком, програмістом і т.д., хоча по рівню оплати праці вас відносять до обслуговуючого персоналу... Вас ніколи не покажуть по телебаченню, про вас ніколи не напишуть на шпальтах газет в розділах "Герої нашого часу", адже ваша праця - кропітка повсякденна рутина, непомітна широкому загалу. Про вашу мізерну зарплату з посадовим окладом, нижчим рівня мінімалки, забули законотворці, профільні міністри, а ваші керівники, при встановлені додаткових доплат, щоб хоч якось збільшити ту нікчемну цифру, обмежені фондом оплати праці. Отож, бажаю вам усім терпіння, поваги від колег, особливо тих, кого "обслуговуєте" та, звісно ж, достойної оплати праці, складовими якої мають бути не тільки голий оклад, а й надбавки за престижність, інтенсивність, вислугу років та щомісячна премія!!!
Ирина
16.07.2020
Бухгалтери зі святом , пишіть свої коментарі, приєднуйтесь може нас хтось почує чи прочитає. Звісно ж роботи багато писати ніколи, та всеж під лежачий камінь вода не тече. ПИШІТЬ!
Ольга
16.07.2020
Шановні колеги, вітаю з професійним святом!Легкої вам звітності, слухняних цифр, багато вільного часу для близьких та коханих. Незабутнього вам свята!Щоб вдача, успіх і натхнення були вірними супутниками в усіх ваших починаннях, а здоров’я та благополуччя – у щоденному житті.Бажаю всім нам 36,6.З
Вікторія
16.07.2020
Шановні колеги-бухгалтери, вітаю із професійним святом. Бажаю всім нам здоровя, кохання від дорогої людини, шани від дітей та поваги від колег. А ще......побачити нарешті таке оголошення: УРЯД І ПРЕЗИДЕНТ ЗВЕРНУЛИ НАРЕШТІ УВАГУ НА БУХГАЛТЕРІВ. ТЕПЕР ЇХНЯ КЛОПІТКА ПРАЦЯ БУДЕ НАЛЕЖНО ОЦІНЕНА А ОПЛАТА ЗА СТАЖ РОБОТИ НА ПОСАДІ І ЗА РОБОТУ БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ПРЕСТИЖУ ТАКОЇ НЕОБХІДНОЇ ПРОФЕСІЇ!!!!!!!!!!
Ірина
16.07.2020
А мені розпечатана грамота Героя-бухгалтера більше душу гріє ніж дежурні привітання президентаі К "для галочки"
Інна
16.07.2020
Всіх колег вітаю зі св'ятом. Хай збуваються наші мрії (може дочекаємось, коли і на наші зарплатні звернуть увагу). Згодна з кожним коментарем, який тут є.
Ірина
16.07.2020
Дуже боляче за колег з МОНУ. Уявіть, на фоні з/пл викладачів, я вже не кажу за ПВС бухгалтер має тільки посадовий оклад на рівні прибиральниці, ні вислуги років, ні надбавок нічого........Ось Вам і День Бухгалтера....
Олена10
16.07.2020
А для мене було б кращим подарунком на День бухгалтера від Мінфіну, щоб повернули копійки у звітність.
АННА
16.07.2020
Дорогие, пан президент, голова Верховной ради, министр финансов, если вам так важен наш труд, то почему наша ЗП на уровне уборщицы? А вот ответственность на государственном уровне, почему штрафы почти как наша месячная ЗП? Сколько лет мы боремся, что бы нам тоже сделали выслугу лет, давали материальную помощь на оздоровление, но все как в глухую стену лбом. Или вам удобно о нас вспомнить в день праздника ?
Юлія АННА
31.07.2020
Уборщица получает больше за работу с хлоркой еще доплата идет. Так что меньше чем уборщица мы имеем.
Бухгалтер1
17.07.2020
Приєднуюсь до всіх побажань. Вже давно пора достойно оцін ити роботу бухгалтера. Крик душі...
Бух.дон
17.07.2020
Дякуємо за привітання, за скорочення районів і перспективу безробіття, шановні ''слуги'', щоб ви так жили як ми.
Юлія
31.07.2020
Зарплату нам дайте гідну, а привітання нам ні до чого!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд