Процедура припинення робочих органів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розпочалася

Відповідно до рішення Комісії з реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Ліквідаційної Комісії Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 05.09.2016 № 25 «Про створення комісій з припинення відділень та виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» було вирішено розпочати процедуру припинення відділень та виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.


07 вересня на виконання зазначеного рішення  Виконавчою дирекцією Фонду були видані накази про припинення відділень Фонду та створення комісій з реорганізації відділень Фонду.

Станом на 16.09.2016 усіма відділеннями Фонду здійснено реєстраційні дії щодо припинення їх юридичних осіб, про що внесено відповідні записи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

На даний момент в переважній більшості відділень Фонду вже проведені установчі засідання комісій з реорганізації та розпочато процедуру інвентаризації. 

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Теги: Фонд


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
Олена
21.09.2016
А взамін що буде?
111
21.09.2016
Що то має бути? Хто в курсі, поясніть)
Євген 111
21.09.2016
Буде Фонд соціального страхування який в собі обєднає Фонд тимчасової втрати працезд+ Фонд нещасних випадків, і здається фонд зайнятості, але про зайнятість точно не помятаю!
Інна Євген
23.09.2016
Вже раз так було-з самого початку їх створення..
Надія
21.09.2016
Що робити з листками непрацездатності? Хто буде фінансувати дні хвороби?

лена
21.09.2016
а как квартальный отчет
Гість
22.09.2016
Сьогодні відносила у Фонд заявку, поцікавилась цим питанням. Відповіли, що ця реорганізація тягнеться вже давно і поки що все без змін. Як працювали, так і будуть працювати. Заявки прийматимуть. Звіти теж. Сказали, якщо щось зміниться - попередять усі структури в телефонному режимі або листами заздалегідь.
марія
22.09.2016
в нашій державі , що неробиться все веде до кращього
колкер
27.09.2016
давно пора
Гамма5
27.09.2016
Сначала разъединяем, потом соединяем... а лучше всего ликвидировать и сделать один фонд социальной гарантии гражданам с разными отделами и людей там должно быть очень мало, а так как все это ЕСВ, то в этот же фонд должен входить и пенсионный фонд, который должен делиться условно на два подразделения начисление и сбор и собственно начисление пенсий Главное в реорганизации резкое уменьшение людей- все должны заменить хорошие программы!!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі