Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.09.14
1283 0
Друкувати
Обране

Проведення архівами виставок та екскурсій: затверджено порядок

Мін’юст визначився з тим як архівним установам проводити виставки, екскурсії та дні відкритих дверей.

З цією метою він затвердив Порядок підготовки архівними установами документів Національного архівного фонду до експонування на виставках та в інших інформаційних заходах.

Порядок встановлює основні вимоги щодо організації та проведення архівними установами виставок з використанням документів Національного архівного фонду (далі - НАФ), демонстрації документів НАФ під час проведення інформаційних заходів (зустрічей з громадськістю, екскурсій в архіви, презентацій, днів відкритих дверей, лекцій, доповідей, конференцій тощо), оприлюднення інформації документів НАФ у засобах масової інформації.

Дія цього Порядку поширюється на центральні державні архіви, Державний архів в АР Крим, державні архіви областей, міст Києва і Севастополя, архівні відділи районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій, галузеві державні архіви, архівні підрозділи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних і комунальних установ, підприємств і організацій, а також архівні підрозділи державних наукових установ, музеїв та бібліотек.

Встановлено, що виставки документів організовуються на комерційній, некомерційній та змішаній основах.

При організації спільних виставок на комерційній/змішаній основі архіви укладають договір із співорганізаторами про участь у підготовці виставки, в якому визначаються тематика виставки, учасники, комплекс заходів та послуг з її підготовки та проведення, умови фінансування, обов'язки та відповідальність сторін.

У разі підготовки виставок на комерційній/змішаній основі або на замовлення іншої установи складається кошторис витрат.

Порядок затверджено наказом Міністерства юстиції від 01.09.2014 р. № 1445/5, який набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 74 від 23.09.2014 р. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі