Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.18
13402 0
Друкувати
Обране

П'ять прописних істин офісного етикету

Успішна кар'єра багато в чому залежить від особистих якостей людини. Якими б блискучими знаннями і досвідом не володів фахівець, для виконання робочих завдань йому буде потрібно вміння знайти спільну мову з колегами, партнерами або клієнтами. Часом це складно, але на допомогу приходять уже сформовані правила, які дозволяють побудувати ефективну взаємодію.


Будьте привітні і доброзичливі

Атмосфера на робочому місці формується всіма членами колективу. Тому прийшовши в офіс, обов'язково привітайтеся з колегами. При цьому не варто обходити кожного з рукостисканням, ви можете обмежитися нейтральною формою, на кшталт «Доброго ранку». І не забудьте про усмішку, вона є не просто нормою при вітанні для добре вихованої людини, а й дієвим способом залучення симпатії. Психологи стверджують, що усміхненим людям оточуючі довіряють набагато більше, ніж похмурим. Це підтверджують і економісти, які підрахували відсоток вдало укладених угод після перегляду фото в портфоліо партнера. Чарівна та відкрита посмішка зробила результат переговорів на 10% успішнішим. Непоганий результат, чи не так? Важливість міміки давно оцінена на Заході, де усміхненість давно стала звичкою не тільки в середовищі бізнесу, але і в неформальній обстановці.

До речі, ще однією корисною навичкою, прийнятою в Європі і США, є small talk. Для тренування маленьку бесіду можна завести з абсолютно незнайомою людиною. Запитайте у випадкового перехожого, як йдуть його справи, поцікавтеся його думкою про погоду або останні новини. Головне - уникати негативу, оскільки мета «маленької бесіди» полягає в обміні позитивними емоціями і демонстрації відкритості.


По одягу зустрічають

Про гігієну і охайність, мабуть, нагадувати не варто - ці речі самі собою маються на увазі. А ось стилю варто приділити увагу, навіть якщо у вашій компанії не прийнятий дрес-код. Пам'ятайте про те, що ви - особа підприємства, частина його іміджу. Зустрівши вас біля офісу, потенційні клієнти складуть своє враження про нього. Тому при підборі одягу намагайтеся враховувати специфіку свого роду діяльності. І оскільки ви є частиною колективу, постарайтеся уникати занадто яскравих деталей в зовнішньому вигляді, вони можуть відволікати і дратувати співробітників. Тут мається на увазі не тільки одяг, але і манікюр, макіяж, парфум. Залиште червону помаду і туалетну воду зі східними нотами для особливого випадку. Віддайте перевагу легкому квітковому або акватичному аромату. Можливо, величезний асортимент подібної продукції змусить вас розгубитися, але в цьому випадку можна скористатися допомогою консультантів. Наприклад, в PARFUMS.UA на ваші питання відповідатимуть із задоволенням, після чого ви зможете придбати доречні для офісу парфуми.


Етика мови

Дуже важливо вміти правильно донести свої думки до оточуючих, особливо на роботі. Ви повинні говорити однією мовою з колегами, тому радимо зайнятися культурою мови. Для початку треба позбутися слів-паразитів, а також попрацювати над словниковим запасом і інтонацією. Це особливо стане в нагоді в конфліктних ситуаціях. При розмові намагайтеся уникати будь-якого прояву сильних емоцій, розмовляйте переконливо і ввічливо. Використовуючи абсолютно не хитрі прийоми, ви з великою часткою ймовірності зможете переконати співрозмовника в своїй правоті, не зачіпаючи при цьому його самолюбство. Вищим пілотажем вважається вміння переконати опонента змінити точку зору так, щоб він вважав це своїм рішенням. Вчитися цьому треба довго, але отримане вміння стане в нагоді при важливих переговорах з партнерами, керівництвом або підлеглими.


Організація простору

Ваше робоче місце може сказати про вас багато. І мовчати воно не стане, будьте впевнені: колеги неодмінно складуть враження за станом вашого столу. Тому уникайте непотрібних предметів на ньому, в ідеалі крім чашки і однієї-двох рамок з фото нічого бути не повинно. Звичайно, це правило не є суворим, і часом невеликий горщик з рослиною або наклейка цілком припустимі. В облаштуванні робочої зони обов'язково враховуйте інтер'єрні особливості приміщення. Пам'ятайте про те, що особисті речі не повинні вибиватися із загальної картинки - це буде дратувати співробітників.

Окремим пунктом варто згадати зберігання верхнього одягу і парасольок. Не варто вішати пальто або шубу на спинку крісла, краще скористатися гардеробом. Парасольку варто помістити там, де вона не буде заважати: ваші колеги не повинні обходити її при спробі підійти до свого столу.


Ланч, обід, чаювання

В цілому можна стверджувати однозначно, що прийом їжі на робочому місці неприпустимий. Тут все залежить від міркувань комфорту оточуючих, тому сильно хрустку їжу з сильним запахом краще вживати на офісній кухні. А ось випити чашку кави з тістечком або з'їсти яблуко цілком можна і не відходячи від комп'ютера. До речі, якщо ви тільки що влилися в новий колектив і шукаєте спосіб освоїтися в ньому скоріше, спробуйте пригостити співробітників чимось смачненьким. Такі милі жести викликають справжню симпатію у оточуючих і вони, в свою чергу, будуть більш поблажливі до новачка. 

При виборі стратегії поведінки на новому робочому місці пам'ятайте основне правило: ставтеся до оточуючих так, як хочете, щоб вони поставилися до вас. Тому в будь-якій ситуації варто наперед продумати дії і наслідки для себе і оточуючих. І іноді потрібно піти на компроміс для того, щоб обійти гострі кути. Не сумнівайтеся, що оточуючі помітять вашу поступливість і будуть більш охоче йти назустріч. Крім того, це відмінний спосіб зберегти свою нервову систему, адже постійна напруга і конфлікти виснажують більше, ніж найскладніша робота.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн