Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.03.21
2589 0
Друкувати
Обране

Роз’яснення Мінюсту щодо реєстрації закладів, які надають повну загальну середню освіту

Асоціація міст України ще в січні 2021 року зверталася до Міністерства освіти і науки України та до Міністерства юстиції України за роз’ясненням щодо реєстрації закладів, які надають повну загальну середню освіту у зв’язку із зміною засновника, яка відбулася внаслідок передачі закладів освіти з районного на базовий рівень. 

Громади повідомляють, що складнощі в процедурі реєстрації виникають, оскільки новим законодавством серед типів закладів середньої освіти не передбачається «заклад загальної середньої освіти», натомість – початкова школа, гімназія, ліцей. Для кожного з типів закладів передбачене обмеження щодо засновників. Зокрема, засновниками ліцеїв не можуть бути сільські та селищні ради, а також міста з населенням менше ніж 50 тисяч.

З  роз’ясненням Міністерства юстиції України щодо цього питання можна ознайомитися за посиланням 

Разом з тим, зараз до низки освітніх законів готуються зміни в частині функціонування комунальних ліцеїв та забезпечення надання повної загальної середньої освіти в громадах. На засіданні Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновації минулого тижня розглядалися ці питання. Профільний Комітет прийняв рішення рекомендувати взяти за основу законопроєкт №4629-1, яким пропонується зняти обмеження із засновників ліцеїв, та забезпечити можливість опорним закладам освіти надавати повну загальну середню освіту.

Джерело:
Асоціація міст України
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі