Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.11.19
6676 16
Друкувати
Обране

Сповідь бухгалтера: як розірвати «коло бабака»

Вже багато років я працюю звичайним бухгалтером. Нічого екстраординарного- робота в звичайній бюджетній установі, родина, відпустка раз на рік як у всіх. Та з роками я помітила, що все частіше життя стало нагадувати нескінчений День бабака, почуття новизни та здивування від якихось нових речей та подій взагалі забулося, живу наче «на автоматі».

Психологи неодмінно діагностували б в мене депресію, апатію, емоційне вигоряння та ще з десяток діагнозів, які б вони взялися лікувати за немаленьку погодинну оплату. Та я розумію, що ні до чого б ці психологічні зусилля не призвели. А що стосується оплати, то не мені, бухгалтеру-бюджетнику розповідати, як доводиться економити кожну гривню.

Який же вихід?

Хтось порадить, що треба змінити обстановку та здійснити подорож. Мої колеги-бюджетники можуть весело посміятися над цією порадою. Бо на зарплатню бухгалтера бюджетної установи далеко та надовго не поїдеш.

 - Багатьох від депресій рятують посиденьки з друзями. Друзі – це, звичайно, добре. Та, нажаль, не всі з них твої колеги-бухгалтери. А часом так треба виговоритися, щоб тебе зрозуміли та підтримали, а не зневажливо посміхнулися: «Від чого тут страждати? Від того, що папірці перекладаєш з місця на місце?»

 - Тренажерні зали та йога з чакрами та медитаціями. Щиро радію за людей, в яких знаходиться час та фінанси на ці заняття. А коли тобі вже трошки більше 18-ти (а паспорт жахає цифрою 40+), то ввести фізичні навантаження до своєї купи обов’язків та справ вже не так легко.

 - Хобі. Дійсно гарна річ. Але рятує та розбавляє сіру буденність лише зрідка.

Дехто скаже, з чого трагедію робити? Більшість працюючих звичайних людей так живе і не скиглять. Дійсно, чого приховувати, так і є. Але я пишу цю міні-сповідь не для того, щоб занурити всіх у глибину безвиході, а поділитися, які ліки я знайшла для себе.

Поради бувалого бухгалтера 

Декілька разів (приблизно 2 рази на рік ) керівництво відправляє мене на спеціалізовані бухгалтерські семінари. І коли я придивилася до терапевтичних властивостей цього заходу, я зрозуміла, чого з таких подій я повертаюся дійсно ніби наповненою моральними та душевними силами.

На таких подіях дійсно відчуваєш себе ніби у своїх «зграї». Всі учасники семінару працюють в одній сфері, чудово уявляють собі всі твої складнощі і проблеми. Можуть обмінятися досвідом та порадами – ви з ними, як кажуть, на одній хвилі. Ви перемикаєтесь на подію, підготовану особисто для вас, вас розважають, пригощають – ви відчуваєте турботу про себе. Турботу, яку тільки чекають від вас і зрідка нею балують. Це дуже приємне  почуття. А ще організатори дійсно уявляють, як нам «суворим та жадібним» бухгалтерам хочеться ще відчути себе чарівними, тендітними та привабливими жінками.  Тому і асоціюють нас не з пательнями та пральними засобами (які всі вважають найкращим жіночим подарунком), а з елегантними ювелірними виробами. З роками дуже цінуєш таке ставлення.

Ось і виходить, що періодично відвідаєш семінар, а заразом і обстановку зміниш (як радять психологи), і в колі однодумців побудеш, і користь для роботи отримаєш, і подарунок для душі та жіночої самооцінки. Спробуйте, колеги! Сподіваюся, і вам допоможе розбавити буденну сірість. 

Спробуйте, колеги! Сподіваюся, і вам допоможе розбавити буденну сіріст. Реєструйтеся на семінар “Бюджетна бухгалтерія та Оплата праці” прямо зараз

Надія Смереченко

Бухгалтер сільради

Липоводолинський район, Сумська область

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
16
Татьяна
06.11.2019
Не бачу щірості в цьому опусі... ЗВИЧАЙНА РЕКЛАМА !
Анна
06.11.2019
От би ще десь надибати зайві 620 (490) грн. на ваш платний семінар. У авторки мабуть сільрада заможна.
Тетяна
06.11.2019
За 10 років праці не була на жодному семінарі. Тільки журнал виписують я і за це дякую
Організатор Тетяна
07.11.2019
Журнал це дуже добре! А на семінарі будуть круті доклади лекторів, спілкування, нові знання, душевна атмосфера! Приходьте!
Ганна Організатор
07.11.2019
Так зась! Лаве на не, як кажуть роми transparent_pxl.png
Оля Тетяна
07.11.2019
Та ви багаті!!!transparent_pxl.pngЖурнал це вже розкіш!!!transparent_pxl.png
Юлія
07.11.2019
У нас в бухгалтерії вікна замінити та косметичний ремонт не хоче зробити директор, при тому що в коридорах на всіх чотирьох поверхах плитка лежить та в холлі. Усюди є ремонт файний, а бухгалтерія десятки років незмінна. А тут ще виділяти гроші щоб на семінар відправляти бухгалтер, та він краще вдавиться, або сам відпочивати поїде.
райбух
07.11.2019
Із задоволенням поїду НА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР З ОПЛАТОЮ ДОРОГИ В 2 СТОРОНИ 450 ГРН. Згодна булку і кофе навіть купити за свій кошт.А журнали якщо щось дуже необхідно (хоча для бухгалтера з їх постійними змінами все необхідно) виписую за власний кошт.
Анна
08.11.2019
А мені стаття сподобалась. Зрозуміло, що реклама, але мила і небанальна transparent_pxl.png
Оля
08.11.2019
А з якого КЕКВ можна оплатити цей захід?
Лана
08.11.2019
в соответствии с п. 18 п.п. 2.2.4 Инструкции № 333 оплата участия в краткосрочных семинарах, совещаниях, совещаниях-обучениях (в том числе относительно разъяснений новой нормативной базы, подготовки и проведения организационных мероприятий и т. п.) проводится по КЭКР 2240 «Оплата услуг (кроме коммунальных)»https://i.factor.ua/journals/bb/2019/september/issue-34/article-76672.html?search=&text_article=
Бухгалтер Лана
12.11.2019
КЕКВ 2800,КЕКВ 2882,а не КЕКВ 2240
бухгалтер
08.11.2019
А у мене щодня виникає питання:а чи потрібні Україні бухгалтери-бюджетники????Вже скорочуйте нас всіх і хай обходяться без нас)))
Юлія
11.11.2019
Гарна, приємна стаття. Дякую.Приємно почути, що ми- не лише бухгалтера, а й звичайні, ніжні жінки, мами, господині, які хочуть трішки відпочинку та уваги. Дякую за підтримку редакції у вирішенні багатьох питань та роз'ясненні змін у законодавстві, створенні форуму для бухгалтерів, де можна почути думку колег, поспілкуватися , а часто й посміятися з дотепних дописів. На превеликий жаль, поїхати в Київ для нас - велика розкіш, але за запрошення - вдячність.transparent_pxl.png
Ната
11.11.2019
І я б з задоволенням поїхала на семінар :( журнали вже не виписуємо - так швидко все змінюється, добре хоч є сайт та чат з форумом - це простро спасіння в пошуку інформації
Наталья
12.11.2019
И где же эти бюджетные организации, которые направляют на платные семинары пару раз в год? Хоть бы раз за 10 лет....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі