Укрпошта припиняє відправку пошти на території проведення АТО

З 27 листопада ДП «Укрпошта» зупиняє приймання і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.


У Донецькій області пересилання пошти не здійснюватиметься до/з міст обласного значення: Донецьк; Докучаєвськ; Горлівка; Єнакієве (крім м. Вуглегірськ); Жданівка; Кіровське; Макіївка; Сніжне; Торез; Харцизьк (у т.ч. Зугрес); Шахтарськ; Ясинувата та населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам, а також до/з населених пунктів у Амвросіївському; Новоазовський (села Піонерське; Приморське; Комінтернове; Водяне; Заїченко; Широкине; Бердянське; Павлопіль; Пищевик; Черненко; Лебединське; Сопине); Старобешівському та Шахтарському районах.
 
У Луганській області приймання поштових відправлень не здійснюватиметься до/з міст обласного значення: Луганськ; Алчевськ; Антрацит; Брянка; Кіровськ; Красний Луч; Краснодон; Первомайськ; Ровеньки; Свердловськ; Стаханів та населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам, а також до/з населених пунктів у Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Перевальському, Свердловському та  Слов’яносербському (межі району встановлені відповідно до постанови ВРУ від 07.10.2014 № 1692-VII про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області) районах.
 
Укрпошта повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають у зазначених районах, надсилати пошту можна до поштових відділень, що функціонують на підконтрольних українській владі територіях. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресата назву населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області, а також найменування об’єкта поштового зв’язку місця призначення та поштовий індекс. Також відправник повинен обов’язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім’я та погодити з ним об’єкт поштового зв’язку місця призначення.

 

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Теги: АТОпошта


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі