Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4030 0
Друкувати
Обране

Уряд не розглядає можливість повторного введення жорсткого карантину

Про це стало відомо учасникам Європейської Бізнес Асоціації під час онлайн зустрічі з Денисом Шмигалем, Прем’єр-міністром України. За 1,5 годинну розмову вдалося обговорити з паном Шмигалем та іншими членами Кабінету Міністрів низку важливих економічних та соціальних питань, що турбують бізнес, серед яких план заходів Уряду з протидії поширенню коронавірусу та виходу з поточної економічної кризи і подальшого відновлення економіки.


 

Зі слів Прем’єр-міністра, Уряд не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у випадку другої хвилі поширення коронавірусу, натомість покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію сплесків захворювання. Нагадаємо, адаптивний карантин в Україні було продовжено до 31 жовтня 2020 року. Водночас, як повідомив пан Шмигаль, Уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над напрацюванням довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над втіленням Програми стимулювання економіки та Плану дій Уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки України.

Звісно, ми не могли не порушити у розмові з паном Шмигалем два сенсаційних рішення останніх днів – заборону на місяць на в’їзд іноземців до України та рішення Парламенту щодо підняття мінімальної зарплати до 5000 гривень.

Прем’єр-міністр висловив свою підтримку такому рішенню та повідомив, що влада має плани й надалі підвищувати рівень мінімальної заробітної плати до 6000 грн та 6500 грн у 2021 році. Натомість бізнес вважає такий крок замаскованим збільшенням оподаткування та сподівається, що необґрунтовані рішення не матимуть місця у майбутньому.

Стосовно заборони в’їзду іноземних громадян, пан Шмигаль запевнив, що окремі категорії іноземних громадян все ж матимуть можливість прибути до України, а саме ІТ-фахівці, технічні спеціалісти-наладчики пускового обладнання, іноземці, які мають дозволи на проживання в Україні, є членами міжнародних та гуманітарних місій, членами екіпажів. Повний перелік винятків буде опублікований на сайті Кабінету Міністрів найближчим часом.

Окремо бізнес звернув увагу на можливість приїзду громадян Білорусі. Прем’єр-міністр зазначив, що громадяни цієї країни можуть отримати дозвіл на кордоні з Україною за зверненням. Рішення про дозвіл перетину кордону буде прийматися фахівцями Державної прикордонної служби. 

Європейська Бізнес Асоціація

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд