Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.04.20
11671 7
Друкувати
Обране

Уряд посилює заходи безпеки для боротьби з коронавірусом

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні Уряду Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Отже, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, Уряд вважає за потрібне запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину.

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Зазначимо, що деякі обмежувальні заходи вже введені в дію місцевою владою.

Всі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств.

КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
oksana
01.04.2020
А вчора по телебаченню сказали про послаблення карантину для хворих на Covit, якщо їм необхідно вийти в аптеку чи магазин? Чи не зросте ще кількість інфікованих, адже дотримання безпеки буде тільки на совісті самого хворого?
1234
01.04.2020
а як же пенсіонери
Бог
01.04.2020
Это атипичная пневмония, которая была в Китае в 2002 году. Лечитесь теми же лекарствами, что и лечились китайцы от атипичной пневмонии.
Ірина Бог
03.04.2020
Для чого було прийнято,що хворі можуть ходити самі в аптеку?Це ж злочин,такий як і те що запустили сотні тисяч українців із-за кордону без карантину,як бомбу з біологічною зброєю кинули на Україну
Ірина Бог
03.04.2020
А які ж це ліки?
wes
03.04.2020
А коли приймуть, що не можна з дому виходити? Не хочу робити квартальний звіт і строки не переносять.
Людмила wes
03.04.2020
А я вже згодна і на відпустку без збереження, хоча до біса невикористаних тарифних відпусток і переведених вихідних
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі