UA | RU

Уряд затвердив порядок доступу до реєстру майнових прав

Кабінет Міністрів ухвалив порядок доступу до майнових реєстрів, який дає можливість кожному українцю отримати інформацію про власників нерухомого майна. Про це під час засідання Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Так, Уряд прийняв порядок доступу до майнових реєстрів відповідно до статті 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав» у редакції, яка була прийнята Парламентом у рамках антикорупційного пакету законів.

За словами Павла Петренка, цей крок ставить Україну на один рівень із країнами Євросоюзу. Документ дає можливість фізичним та юридичним особам отримати з майнових реєстрів інформацію про нерухоме майно.

«Так само цей порядок надає доступ до реєстрів спеціальним профільним особам: нотаріусам, адвокатам, органам державної влади», - зазначив Міністр юстиції.

Він також повідомив, що відкриття реєстрів матиме антикорупційний ефект. Кожен зможеперевірити, наскільки інформація, яку чиновники вказують у деклараціях, правдива, і чи відповідає вона їхньому реальному майновому стану. Крім того, відкриття реєстрів пожвавить інвестиційний клімат.

Доступ до реєстрів майнових прав для усіх бажаючих буде відкритий з початку наступного року. А інформацію можна буде отримати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

 

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі