Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.06.15
2866 0
Друкувати
Обране

ВРУ прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до ЗУ "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо безоплатної передачі окремо визначеного майна)"

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо безоплатної передачі окремо визначеного майна)"

Законопроектом №2660 передбачається  уточнення порядку передачі окремого індивідуально визначеного майна підприємств (крім нерухомого) із державної власності у комунальну для використання органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров'я, соціального забезпечення та дитячими оздоровчими таборами.

Документом пропонується здійснення безоплатної передачі такого майна з державної в комунальну власність за рішенням Кабінету Міністрів за умови взяття зобов’язання органами місцевого самоврядування щожо використання його за цільовим призначенням та не відчуження  в приватну власність.

http://iportal.rada.gov.ua/

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×