Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.10.18
11732 8
Друкувати
Обране

Як вмовити керівника на більшу зарплатню або підвищення посади?

Хоч бухгалтери щоденно мають справу з грошима, проте назвати спеціалістів цієї професії заможними людьми зможе мало хто. Багато бухгалтерів працюють в одній установі або на одному підприємстві роками, проте бажаного визнання свого внеску у розвиток чи стабільність установи так і не можуть дочекатися. Як не сумно визнавати цю несправедливість, проте і так трапляється. Дехто з представників професії вирішує це питання кардинально – просто йде з роботи або змінює фах. Та що робити тим, хто є справжніми ентузіастами своєї справи, у кого і в житті, і в роботі все по-бухгалтерськи «по поличках», хто звик прораховувати кроки та оцінювати ризики? Адже і таких людей немало. І якщо Ви відкрили цю статтю, цілком можливо, що Ви і є у тій самій половині ентузіастів, закоханих у свою професію.


Тож, час братися до справи. Позитивне рішення керівництва щодо Вашого підвищення в посаді або збільшення Вашої зарплатні – це не справа щасливого випадку, а чітка та продумана стратегія. І якщо керівник уникає цього кроку сам, то ви можете створити обставини для ухвали потрібного Вам рішення.

Крок 1. Підвищуйте свою активність та значимість.

Перекинути на свої плечі безліч обов’язків та мовчки їх виконувати – це шлях в нікуди. Цього ніхто не оцінить, натомість будуть додавати вам ще більше роботи та завдань. Вирішуйте важливі та непрості питання та обов’язково ненав’язливо акцентуйте на цьому увагу керівництва. А тим часом підвищуйте свою кваліфікацію та розширюйте обізнаність у роботі. На щастя, зараз для цього не потрібно витрачати ще п’ять років на повноцінну освіту. Курси бухгалтерів допоможуть вам. Їх перевага у досить короткому терміні навчання, конкретній тематиці та можливості вибору: де навчатися, у кого навчатися, коли та скільки навчатися. А, головне, це можна зробити без відриву від основного місця роботи.

Крок 2. Продумайте структуру бесіди та аргументи на користь потрібного Вам рішення.

У керівників, як правило, на підлеглих часу небагато. Тож без порожніх фраз та емоцій апелюйте до аргументів. Пам’ятайте, що аргумент «мені бракує грошей, підвищуйте мені зарплату» - такий собі. Грошей не вистачає всім, а ось причини того, чому вартість ваших послуг зросла – це доросла та серйозна розмова. Успішно закінчені курси бухгалтерів, ваші нові професійні можливості, активність у роботі зі справами установи – все це аргументи на вашу користь.

Познайомтеся також перед розмовою з рівнем кваліфікації інших спеціалістів вашої сфери та грошовими очікуваннями. Розуміння того, що ви – справжній професіонал, додасть вам упевненості.

Крок 3. Оберіть влучний момент.

Самі розумієте, якщо керівник не в гуморі, то таку розмову краще не починати. Якщо в вашій установі найбільш напружений та нервовий початок робочого тижня, то заплануйте таку розмову ближче до вихідних, коли напруга спаде і настрій керівника підвищиться.

Крок 4. Контролюйте емоції.

Розмова про підвищення - це, перш за все, бізнес-бесіда. І як будь-які ділові переговори, їй потрібний відповідний емоційний фон. Ні в якому разі не згадуйте минулі випадки несправедливого, на вашу думку, до вас ставлення. Уникайте скарг та минулих образ, на кшталт, «Тетяна прийшла на рік пізніше мене, а вже начальник відділу», «Валентина завжди спізнюється на роботу і постійно отримує премії». І не варто використовувати як аргумент свою заяву на звільнення - вона може бути задоволена і підписана. Краще натякніть про те, що пошук нового співробітника, ознайомлення його з обов’язками та специфікою роботи – це тривалий час, помилки в роботі та ті ж самі збитки.

Крок 5. Не чекайте миттєвого ефекту.

Так, ви витратили свій час та сили, закінчили курси бухгалтерів та відвідали не один професійний семінар. Проте все одно керівник може взяти час на обдумування. У цьому разі не тисніть на нього, лише уточніть термін повторної зустрічі. А може і відмовити. Прийміть це спокійно, з позиції впевненої людини та затребуваного спеціаліста, який знає про це. Професійні стосунки – це ще і психологія. І ваша міцна впевненість в собі може зіграти на вашу користь. 

Але не потрібно нехтувати і таким сценарієм, що відмову ви отримали вже не в перший раз і не заслуговуєте на неї. Тоді, можливо, є сенс подумати про зміну місця роботи.

Бажаємо успіхів у досягненні своєї мети!

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
Олена
30.10.2018
Статья хорошая, но не для бюджета. Обычно, в бюджете и так стараются работникам дать по максимуму, сколько позволяет сетка и ФЗП.
Это только уходить в частную структуру, но хорошо там, где нас нет. Там свои "заморочки"
Светлана
30.10.2018
......в бюджете и так стараются работникам дать по максимуму, сколько позволяет сетка и ФЗП.... это Вы сейчас серьезно, подскажите такие бюджетные установы, много лет работаю в бюджете бухгалтером, все по минимуму.
Н.В.
31.10.2018
З нашої установи бухгалтер звільнилася та виїхала ПМЖ в Іспанію- ціни такі як у нас - а зарплата в декілька разів більша. Найти нового бухгалтера неможливо, зарплата фахівця з вищою освітою - 3723,00 грн. Дефіцит працівників по всіх бюджетних установах.
Дмитрий Н.В.
31.10.2018
премия 100% + надбавка за интенсив 100% + квартальные 100% + дать внутреннее совместительство - возможно привлекут "фахівця з вищою освітою", но это не точно


Н.В. Дмитрий
01.11.2018
в бюджетній сфері це неможливо - обмежений ФОП, та галузеві умови оплати праці обмежують надбавки тільки 50%
Олег Дмитрий
01.11.2018
Хто Вам дасть запланувати кошти на стимулюючі надбавки та премії, не смішіть мої тапочки. Надбавка до 50% за рахунок економії ФОП і все.
Дмитрий Олег
02.11.2018
а кто даёт планировать средства? руководитель организации?? исполком??? мэр города или губернатор области???
Если местная власть в исполкоме пилит бюджет между собой то оно и понятно
Бухгалтер
05.11.2018
ХА-ХА-ХА
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн