Які держустанови та заклади культури можуть проводити держекспертизу культурних цінностей: новий перелік

Мінкультури обновило Перелік державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей.


Встановлено, що держустанови, заклади культури, інші організації, зазначені в оновленому Переліку:

— проводять державну експертизу культурних цінностей відповідно до Порядку проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженого постановою КМУ від 26.08.2003 р. № 1343;

— затверджують персональний склад працівників, які безпосередньо проводитимуть державну експертизу культурних цінностей;

— щороку до 01 лютого надають управлінню контролю за переміщенням культурних цінностей та охорони культурної спадщини Мінкультури України для узагальнення звіт про проведення державної експертизи культурних цінностей за формою згідно з додатком.

Такі зміни внесені наказом Мінкультури від 11.09.2014 р. № 744, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Мінкультури від 15.11.2002 р. № 647 «Про затвердження Переліку державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей».

Теги: перелік


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі