Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4141 0
Друкувати
Обране

Якісні та перевірені вантажівки для вашої установи

Час від часу будь-які установи та організації потребують вантажних перевезень. Може знадобитися чи відвантажити вироблену продукцію, чи, навпаки, привезти замовлення, сировину, готовий товар для продажу. Та навіть якщо справа не стосується «грошових» питань, невелика вантажівка завжди знадобиться в ході того ж ремонту установи, для перевезення будматеріалів чи транспортування габаритних речей. Як-то мовиться, в господарстві все знадобиться, а якщо мова йде про будь-яке українське господарство, то й поготів.


 

Витрати «по кишені»

Для бюджетних установ та виробництв – це непідйомне з точки зору коштів питання, сумно зазначать бюджетники. Важко не погодитися, бюджетники в нашій державі не купаються в грошах. Проте варіанти є завжди. Альтернативою дорогим вантажівкам, підйомникам, причепам та автобусам є транспорт, який був деякий час у використанні, проте не втратив своїх транспортних та механічних потужностей. І в пошуку таких транспортних одиниць важливо не натрапити на продавця, який за прийнятний транспорт видає справжній металобрухт на колесах. Адже і тут місцеві механіки та підприємці можуть «підкрутити» лічильники автопробігу, зарихтувати зовнішні пошкодження, підставити неякісний двигун тощо. А тому з обмеженим бюджетом слід звертатися лише до тих, хто гарантує якість і відповідає за технічний стан свого транспорту.

Не треба купувати «з рук» та шукати оренду

Численні дошки оголошень пропонують чимало пропозицій з купівлі вантажного транспорту. Проте офіційна бюджетна установа навряд чи зможе мати справу із приватними особами. Адже сума коштів на придбання чи то вантажівки, чи то невеликого автобусу для перевезення діток до школи у селищі має бути не тільки обґрунтована для Казначейства, а й правильно оформлена на паперах та підтверджено використання бюджетних коштів. Пошук транспорту у оренду теж може затягнутися через зайнятість транспорту перевезеннями, та й вартість регулярної оренди у кінцевому підсумку не завжди вигідніша від купівлі власного вантажного авто.

Вантажівки та причепи з Європи

Офіційне та успішно працююче на ринку Європи не одне десятиліття торгове підприємство  Kleyn Trucks є одним з провідних світових незалежних торгових постачальників в сфері торгівлі уживаними транспортними засобами для ділового використання. Ми пропонуємо транспортні засоби виробництва всіх європейських фірм, років випуску і цінових категорій у більш ніж 10 європейських країнах. В нашому поточному асортименті  більше 1200 уживаних вантажних автомобілів, тягачів, напівпричепів і причепів. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, тож зможемо, виходячи із ваших потреб, сподівань та періодичності використання, підібрати вантажний транспорт із потрібною вантажопідйомністю, габаритами, пробігом та маркою випуску. Звертаємо вашу увагу, що при надходженні до нас кожний транспортний засіб проходить технічний контроль під наглядом TÜV.

До ваших послуг одиниці вантажної техніки марок DAF, Iveco, Man, Scania, Renault та ін. Ми маємо також в асортименті використовувані фургони (закритий фургон, відкритий/закритий кузов, холодильні вантажівки тощо). А повна інформація зі звіту про тестування обов’язково додається до кожного транспортного засобу. Таким чином, ви маєте всю технічну інформацію про транспортний засіб, що купуєте.

Крім того, ми беремо на себе оформлення всіх митних документів та всі зобов’язання з доставки вантажного засобу до замовника. Тож вам не треба сумніватися та перейматися через надання необхідних документів контролюючим органам.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд