Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.08.16
2792 15
Друкувати
Обране

Вітаємо вас з Днем Незалежності України!Щиро вітаємо вас із головним Державним святом — Днем Незалежності!
Вже чверть століття наша Батьківщина впевнено крокує у омріяне майбутнє, шануючи свою велику та героїчну історію. Тож бажаємо вам мирного неба, злагоди, добробуту та бути сучасником добрих починань та звершень задля процвітання нашої Вітчизни!


 З Днем Незалежності України!

 

З повагою, колектив порталу Бухгалтер.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(15)
Дмитро
23.08.2016
Дуже сумно стає від таких коментарів. Лише вкотре переконуєшся, що ми заслуговуємо на те, що маємо.
Сподіваюся, що такі речі пише не державний службовець, бо через таких і не буде незалежності ніколи.
бухг Дмитро
23.08.2016
а чьому видаляють коментарі?
Леля бухг
23.08.2016
Правду читать не хотя
Коля бухг
24.08.2016
Дійсно, це неподобство. Я хотів почитать сам коментар, а не репліку на нього.
совість Дмитро
23.08.2016
а при чьому тут державні службовці і незалежність?я держ службовець і сумлінно виконую свої обовязки, а після підвиження з/п, грошей так і не дали, зараз ходимо у відпустки за власний рахунок, щоб "влізти" у кошторис. а де ж гроші від МВФ?чьому я ?виховуючи сама дитину жити на мізер, і за все платити?куди не підеш-гроші, гроші. підвищення кумунальних платежів, підвищення продуктів, підвищують все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!як від простого люду може залежати НЕЗАЛЕЖНІСТЬ?нас ніхто ще за 25 років так не принижував та не гнобив я теперішня ВЛАДА!!!!!!!!!!!
Олена совість
23.08.2016
Ви мабуть не читали коментаря, який вже видалили.
Игорь
23.08.2016
ВСЕМ ДОБРА ! ! ! :-D
Коля
24.08.2016
Ура, товарищи! Мы живы!
Мари
24.08.2016
Дуже сумно, що на поздоровлення в людей така реакція. Будь яка держава починається з громадян! Люди, якщо вам так не подобається життя в цій країні, їдьте туди, де гарна влада і краще життя вас ніхто не тримає. А вітання стосується лише тих, хто вірить в краще і може бачити гарні речі!
Коля Мари
25.08.2016
Думаю, у нашій країні "бачити гарні речі" можуть лише олігархи-можновладці...
Хули ган
25.08.2016
Пороха цензура добралась до бухгалтерком, потому и неугодные коментарии удаляют.
Євген Хули ган
26.08.2016
Ага, він особисто мені телефонував і наказував повидаляти коментарі!! Пообіцяв цукерки за це :))
Ольга
26.08.2016
Яка різниця яка влада? Наш такий народ,що якби купались в шоколаді, ікру ложками їли, все рівно будуть не задоволені кольором шоколаду чи розміром ікринок. Такий вже в нас люд. Так було завжди і більш всього буде завжди. Бачать усе лише погане, нарікають на владу яку ж самі і обрали, а самі по суті навіть для себе нічого не зроблять,щоб було краще
Коля Ольга
26.08.2016
"...нарікають на владу яку ж самі і обрали..." -- тут дійсно дивина виходить, що усі разом узяті обрали цю владу (президента) , а якщо запитати кожного окремо, то виявияться, що жоден цю владу не обирав... . Мабуть, замість тих , хто ігнорує будь-які вибори, все-таки хтось голосує...

Андрій-Ко Ольга
29.08.2016
Цілком з вами згоден. Дуже засмучують та дратують, диванні критики, які весь час ниють, а самі навіть пальцям не поворохнуть, щоб стало краще
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн