Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.08.14
1345 0
Друкувати
Обране

Затверджено форми документів про підтвердження результатів неформального профнавчання

Мінсоцполітики наказом від 17.07.2014 р. № 477 затвердило: — Порядок видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями; — форму Свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання; — форму Сертифіката оцінювання результатів неформального професійного навчання.

Порядком визначено процедуру замовлення, видачі та обліку документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

Встановлено, що суб'єкти підтвердження подають звіт про видачу документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання до Мінсоцполітики щомісяця не пізніше 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, у паперовому та електронному вигляді за формою згідно з додатком 4 до цього Порядку.

Бланки документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання виготовляються друкарським способом на замовлення суб'єктів підтвердження. При цьому витрати, пов'язані з виготовленням документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання, крім дублікатів, несе суб'єкт підтвердження.

Облік виданих документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання ведеться в книгах обліку виданих документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання на паперових носіях та в електронному вигляді за формою, наведеною в додатку 5 до цього Порядку.

Наказ № 477 набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 67 від 29.08.2014 р. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі