Нашi сайти:

Збільшено норми витрат на харчування під час проведення фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів

8 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову про збільшення норм витрат на харчування під час проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, в тому числі залучення до заходів фізкультурно-спортивної реабілітації українських воїнів, які отримали поранення в АТО.


Проект постанови «Про внесення змін у додаток 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. № 689» розроблений Міністерством молоді та спорту України. Постановою передбачається збільшення норм витрат на харчування під час проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, у тому числі залучення до заходів фізкультурно-спортивної реабілітації українських воїнів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань в зоні АТО.

Згідно з додатком 3 до постанови Кабінету Міністрів України  від 18 вересня 2013 р. № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня» для учасників всіх видів фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів при визначенні норм готових до вживання продуктів харчування визначено застосування коефіцієнту 0,35, що в енергетичному виразі відповідає обсягу 2450 ккал. та в грошову еквіваленті становить 71,49 гривень.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі