Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.05.16
13601 25
Друкувати
Обране

Депутати пропонують повернути спецпенсії держслужбовцям з достатнім стажем

Парламентарії пропонують залишити право виходу на пенсію за старими правилами для тих, хто мав право на спецпенсію і вже має необхідний для цього стаж.


Депутати пропонують Верховній Раді повернути право на отримання спецпенсії високопоставленим чиновникам, депутатам, суддям, працівникам прокуратури і іншим категоріям працівників, які раніше мали відповідне право і станом на 1 червня 2015 року мають стаж служби не менше 10 років.

Відповідний законопроект №4608-1 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування", внесений групою депутатів з різних фракцій, знаходиться на розгляді Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Даний законопроект є альтернативним до урядового проекту закону №4608. Нарівні з урядовим він пропонує ввести з 1 липня 2017 року обов'язковий другий, накопичувальний, рівень пенсійного забезпечення.

Разом з тим, як зазначається у пояснювальній записці, до червня 2015 року законодавством було передбачено право на призначення спеціальної пенсії при наявності не менше 10 років спеціального стажу роботи на держслужбі, у Нацбанку, прокуратурі, судах, а також народним депутатам, дипломатів, чиновників місцевих органів влади та іншим. З червня минулого року спецпенсії було скасовано, і для виходу на пенсію даних категорій працівників застосовувалися загальні правила закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Однак, як стверджують автори законопроекту, дана категорія працівників сплачувала єдиний соціальний внесок за підвищеною ставкою. "Отже, з метою дотримання основних страхових принципів загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та дотримання державних гарантій реалізації застрахованими особами своїх прав, доцільно зберегти для тих категорій громадян, які протягом багатьох років платили підвищені розміри відрахувань до фондів соціального страхування (при мінімально необхідних 10 роках), певні гарантії отримання належних пенсійних виплат, які були визначені для них роботодавцем (державою) на початку трудової діяльності", - зазначається в пояснювальній записці. Таким чином, депутати пропонують залишити право виходу на пенсію за старими правилами для тих, хто мав право на спецпенсію і вже володіє необхідним для цього стажем.

http://economics.unian.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
12.11.21 Страховий стаж за записом у трудовій книжці Одним із найважливіших чинників при призначенні пенсії є страховий стаж. Від його тривалості залежить не лише розмір пенсійної виплати, а і само право людини на той чи інший вид пенсії.
08.11.21 Перерахунок пенсії: що потрібно знати Питання перерахунку пенсії та оскарження дій чи бездіяльності органів Пенсійного фонду України є найбільш запитуваними серед осіб похилого віку, що звертаються до системи БПД Миколаївщини. Тож, сьогодні начальник Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк розповідає в яких випадках та за яких умов відбувається перерахунок пенсії.
05.11.21 У нас є цілий план з підвищення пенсій на 2022 рік, – Марина Лазебна Міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі Українського радіо заявила: «У нас є цілий план з підвищення пенсій на 2022 рік».
коментарі
(25)
оксана
26.05.2016
т..е. тем кто всю жизнь воровал... правильно! от привычки халяву получать , отказаться сложно. А я считаю, что работяги до 10 ранга заслужили больше спец пенсию- на их плечах держслужбовци высокого ранга заслуживали себе премии. Не видела я ни разу, чтобы руководитель контроль "на вчера" галопом составлял. Короче - ох... нели. Справедливости нет и не будет. Так грустно....
Роман
26.05.2016
А почему это им пенсии вернуть можно а простым смертным нет? Я как гражданин Украины требую решать этот вопрос на ВСЕУКРАИНСКОМ референдуме!!!
Оля Роман
26.05.2016
Рома, да не вопрос - собери три милиона подписей и будет тебе ВСЕУКРАИНСКИЙ референдум.
ЛеночкаЯ
26.05.2016
А если нет достаточного стажа, а взнос платился? У меня например 7 лет стажа....
Вера
26.05.2016
А где можно посмотреть какие партии или лица продвигают подобные законопроэкты, чтобы на следующих выборах не голосовать за них? Я считаю, что сумму переплаченных ними взносов нужно всем вернуть с учетом инфляции. Это ради справедливости. И все! Все люди должны быть равными! А пенсии "високопоставленим чиновникам, депутатам, суддям, працівникам прокуратури" итак будут выше, чем у простых роботяг, потому, что зарплаты у них высокие.
Макс Вера
26.05.2016
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59175
Коля
26.05.2016
Нужно значительно уменьшить пенсии работающим пенсионерам, достигших пенсионного возраста. Безработная молодёжь уезжает за границу, спивается и колется от того, что нет работы, а пенсионеры получают зарплату и пенсию в полном объёме. Также предлагаю брать с работодателя дополнительный налог за каждого работающего у него пенсионного возраста.
ЛенусяЯ Коля
31.05.2016
Дай Бог, Вам Николай, выйдя на пенсию, не нуждаться в деньгах, а сидеть дома попивая "чай", и радоваться за молодежь, которой Вы уступили дорогу. Которая в благодарность Вам, не уедет за границу, не сопьется, не исколется. А будет Вам в колени кланяться, и радостно налоги в Пенсионный фонд платить.....
Михаил Коля
26.05.2016
Надеюсь, это был сарказм. Пенсионеры работают не из-за хорошей жизни, а скорее наоборот...
В.Н.
27.05.2016
Що стосується держслужби можливо і правильно. Я пропрацювала 30р на держслужбі, звільнилась 1,5р. тому, набридло, і що, платила і пенсійний 6% а в кінці нема нічого, до пенсії ще 10 років. А за працюючих пенсіонерів згідна, їм або пенсія або з/п.Де молодому спеціалісту здобути стаж і навики в роботі.
Лена
27.05.2016
Интерестно а зачем тогда прикінцеві положення закону про держслужбу. 10. Державні службовці, які на день набрання чинності цим Законом займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
LEXXX Лена
27.05.2016
Це просто назва статті некоректно написана. Дійсно, в прикінцевих положеннях ЗУ "Про ДС" вже все повернули............ Водночас Урядом подано законопроект №4608, яким пропонують скасувати зазначені норми з прикінцевих положень ЗУ "Про ДС". Власне тому депутат пропонують ЗАЛИШИТИ право виходу на пенсію за старими правилами для тих, хто мав право на спецпенсію і вже має необхідний для цього стаж.
Коля
27.05.2016
Спецпенсії і не відбирали реально; дійсно дивна назва...
Наталія Коля
30.05.2016
Навіщо цим високопосадовцям спецпенсії? Мало накрали? Ніяк не нажруться.І кошти для них є.Повністю згодна,що пенсіонерам зараз або пенсію,або зарплату,а то сидять бабулі та дідулі,пють чаї ,а чого напрягатись,пенсія є,робив не робив,а записано шо робив,та розказують як було раніше,та які вони герої праці,а молоді люди за них не можуть роботу найти.
Любовь Наталія
31.05.2016
Наталія, а ви спробуйте прожити на пенсію і потім розповісте як у вас це вийшло
Наталія Любовь
31.05.2016
Мої батьки живуть на пенсію, тримають господарство і радіють що в їх дітей є робота,ще й дітям допомагають.
Лариса Любовь
31.05.2016
Так, на пенсію прожити тяжко, але де працювати молодим, щоб жити і дітей піднімати?
Ирина
28.05.2016
А я 20 років пропрацювала в держслужбі, до пенсійного віку по новому законодавству ще 20 років, а що з внесками? На благо держави? А мені мінімальна пенсія буде?
Наталія Ирина
30.05.2016
В мене також стаж держслужби 20 років.З прикінцевих положень нового Закону про дежслужбу я зрозуміла,що держслужбовці,які мають 10 і більше стажу держслужби ,при виході на пенсію,(як доживемо, бо ще ще робити і робити) зможуть вибрати або звичайну пенсію,або пенсію держслужбовця (яка на той момент буде),незважаючи на те,з якої посади ми пішли,головне щоб був стаж.Але до пенсіїі далеко,Уряд буде мінятися та мінятися,так що це все ілюзії.
Зоя
31.05.2016
Бедные госслужащие.... Не могут получить повышенную пенсию. А с какой радости? Я работаю в бюджетной организации, и пользы для страны приношу не меньше. Так почему мне пенсия на общих основаниях, а вам по особому закону?! И госслужащие, и бюджетники финансируются из госбюджета, а пенсия и перерассчеты к ней - по разному. А молодежь в очереди не стоит на бюджетные рабочие места. На должности госслужащих - может быть да.
Оля Зоя
31.05.2016
А Ви, про збільшені ( у 2 рази порівняно з Вашими) платежі, що вираховуються із зарплат держслужбовців у Пенсійний фонд, чули? Так отож...
держраб
01.06.2016
ніякоговибору пенсіі немае хоч ти і відробив 20 років на держ службі і компенсаціі ніякоі за стаж не дали де шукати правди хоч бери і йди до суду
держраб
01.06.2016
тим що працюють від 9 до 18 дали окладу 1723 а начальникам по 5 тис деж та справедливість такого як на держслужбі бардаку немае ніде
Петро
18.11.2016
Правильно ! З мене, як держслужбовця, податки відраховувала більше ніж з інших, а тепер )коли я на песії, мені її не підвищують, бо в Законі внесли зміни, от і сидю зі своїми 1650 грв.хібаце багато,стаж держслужби 22 роки. Не треба всіх держслужбовців мірять під одну гребінку, в районих держадміністраціях що зарплати, що пенсіі отримують не великі.
Надія
17.01.2017
Спочатку держава ,беручи на роботу, Законом "Про держслужбу" гарантувала, у разі збільшення з/п,перерахунок пенсій. А потім кинула.Можливо б ми не працювали на держслужбі по 20 років,а знайшли більш достойну і оплачувану роботу,щоб забезпечити себе у старості.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн