Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.06.15
1735 2
Друкувати
Обране

На системі спецпенсій ми поставили остаточну крапку, – Павло Розенко

Повернення до системи спецпенсій в Україні не буде. Про це в ефірі 5 каналу заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«У цьому питанні ми поставили остаточну крапку. З 1 червня ми припинили призначати спецпенсії народним депутатам, міністрам, прокурорам, суддям, податківцям, митникам та іншим чиновникам. Без жодних компромісів ми переходимо на єдині принципи нарахування спецпенсій», - сказав він.

Водночас Міністр наголосив на необхідності прийняття Верховною Радою України пенсійної реформи, запропонованої Кабінетом Міністрів. Він нагадав, що відповідні урядові законопроекти передбачають запровадження в Україні трирівневої системи пенсійного забезпечення: солідарного рівня, накопичувальної системи та недержавного пенсійного страхування.

«У разі прийняття пенсійної реформи люди зможуть отримувати пенсію з трьох джерел, а не з одного, як зараз», - наголосив Міністр.

Павло Розенко також підкреслив, що введення накопичувальної системи буде стимулювати людей дбати про своє пенсійне майбутнє і виводити зарплати з тіні. «Система буде дуже проста – сплачуєш внески, отримуєш достойну пенсію. Не сплачуєш внески – отримуєш той рівень пенсії, який держава може забезпечити у солідарній системі».

«Уряд буде наполягати на тому, щоб внесений варіант пенсійної реформи був проголосований. Якщо це не буде зроблено зараз, реформування пенсійної системи буде відкладене на довгі роки», - підсумував Павло Розенко.

 

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
olga
18.06.2015
Тоді нехай змінять держ. службовцям і утримання ЕСВ, замість 6,1% беріть як і у всіх 3,6%. Не зрозуміло чому вони про це не кажуть?
світлана
19.06.2015
спецпенсіі відмінили,держслужбовцям а утримання ЄСВ :6.1% чому не відміняють,а чому тих нещасних 950 грн не повернуть інвалідам 3 групи що забрали незаконно чи якщо ми дер.службовці на мінімальних зарплатах то ми дуже жируєм я так зрозуміла ,що небуде нам нічого і забрати останнє щоб прості смертні повиздихували нема за що ні прожити ні лікарство купити
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×