Нові форми довідок для призначення пенсії держслужбовцям

24 березня набула чинності постанова ПФУ від 17.01.17 р. № 1-3 "Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям"


 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
Алла
27.03.2017
Чи можна використовувати дані форми довідок для тих держслужбовців, що пішли на пенсію до 1 травня 2016 року, для перерахунку пенсії?
LEXXX Алла
28.03.2017
На жаль - НІ. Ці довідки видаються лише для призначення, згідно з пунктами 10 і 12 розділу XI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII “Про державну службу”, пенсії відповідно до статті 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII “Про державну службу”. Власне про це йдеться і в Постанові КМУ від 14 вересня 2016 р. № 622 "Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб", на виконання якої ПФУ і затвердив форми цих довідок. ................. Для видачі довідок для "старих пенсіонерів держслужби" мала б діяти стаття 37-1 (!!!!!) Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII “Про державну службу”. Але вона втратила чинність.
Алла LEXXX
28.03.2017
Але ж ст.58 Конституції України пише, що Закон зворотньої дії не має, до тих держслужбовців, які пішли на пенсію по "старому" Закону України "Про державну службу" і віддали цій службі більше двадцяти років. Чому ж тоді в них має бути пенсія менша за ту, яка зараз у держслужби?
LEXXX Алла
28.03.2017
Навіть не буду сперечатися, але з таких підстав (незворотність дії) без Рішення КСУ не обійтися. Хоча, траплялася інформація, що за рішеннями "звичайних" судів такий перерахунок здійснювався. Однак ці рішення (якщо вони є) є індивідуальними і всі скопом "старі пенсіонери держслужби" ними не можуть скористатися.
LEXXX Алла
28.03.2017
На "нову-стару" пенсію держслужбовця мають право особи, які на день набрання чинності Законом України № 889-VIII “Про державну службу”:..................

мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону та актами Кабінету Міністрів України;

................ займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону та актами Кабінету Міністрів України.
паововпаваопіва
27.03.2017
все ясно, что ничего не ясно!!!! До кого цей закон застосовується? Державні службовці зараз ідуть на пенсію на загальних підставах, чи не так???
LEXXX паововпаваопіва
28.03.2017
Випадково відповів Вам під попереднім постом. Тобто, пенсію на загальних підставах отримують всі держслужбовці, які 1 травня 2016 року не мали 10 років стажу роботи на посадах держслужбовця (не плутайте з стажем держслужби).
Дмитрий
27.03.2017
Мда, постанова была 16.09.16, а формы довидок приняли в марте месяце! Оперативно!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі