Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.02.16
4946 4
Друкувати
Обране

Павло Розенко окреслив основні пріоритети у реформуванні пенсійної системи на 2016 рік

Головне завдання на 2016 рік у реформуванні пенсійної системи – це запровадження накопичувального рівня та збереження страхової системи пенсійного забезпечення. Про це під час засідання Правління Пенсійного фонду України заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

„Запровадження накопичувальної системи – це моя принципова позиція. Солідарна система не здатна вирішити питання гідного рівня пенсійного забезпечення. І надалі ця тенденція буде тільки поглиблюватися. Альтернативи запровадженню другого рівня пенсійного забезпечення немає, як і немає альтернативи збереженню страхового принципу”, - сказав він.

За словами Розенка, ліквідація страхового принципу пенсійного забезпечення, як і ліквідація Пенсійного фонду, є неприпустимою. Відмова від страхового принципу і фінансування пенсій виключно з Державного бюджету України, на переконання Міністра, призведе до „повної пенсійної зрівнялівки”. „Ми не допустимо руйнування страхової системи і ліквідації Пенсійного фонду, адже треба рухатися вперед - до європейських стандартів, а не повертатися назад - до радянської бюджетно-розподільчої системи пенсійного забезпечення”, - запевнив він.

Розенко зазначив, що у зв’язку зі змінами у податковому законодавстві та зменшенням ЄСВ у 2016 році відбудеться зменшення надходжень до Пенсійного фонду.  „Але ми не допустимо ні банкрутства Пенсійного фонду, ні затримок пенсійних виплат. Більше того, у 2016 році передбачено підвищення пенсійних виплат, насамперед мінімальної пенсії, двічі протягом року – з 1 травня та з 1 грудня. Держава забезпечить Пенсійний фонд необхідним для цього ресурсом у повному обсязі”, - наголосив він.

Павло Розенко констатував, що попри складну економічну ситуацію в Україні та військові дії на Донбасі у 2015 році вдалося не допустити жодних зривів з виплатою та перерахунком пенсій та вперше було достроково здійснено виплату пенсій за січень 2016 року у грудні 2015-го.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
коля
05.02.2016
Кожен пенсіонер за віком повинен нарешті зробити вибір: або він (вона) працює і отримує заробітну плату або не працює і отримує пенсію. Досить пенсіонерам сидіти на двох стільцях, коли в країні повно "працездатних" , що і одного не мають.
Слава
08.02.2016
Коля, поки для пенсіонерів не зроблять нормальних пенсій вони будуть сидіти і на трьох роботах. У мене в мами 39 років стажу і 1300 пенсія. Скажіть, як зараз можливо прижити на 1300 грн?
коля
10.02.2016
Багато українців взагалі не мають ні зарплати, ні пенсії; звільнені з роботи ще режимом Януковича у зв"язку з так званими "ліквідаціями" держустанов; по декілька років живуть на утриманні своїх родичів та перебиваються випадковими підробітками.
Олександр
22.03.2016
з початку 2013 року по даний час військовим пенсіонерам - МО, МВС, МНС і т.д. пенсій і соціальних стандартів не підвищували незважаючи на те, що були прийняті деякі законодавчі акти! Коли зроблять перерахунок пенсій хоча б пенсіонерам МВС відповідно до постанови КМУ № 988 від 11 листопада 2015 р. "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"???? зараз майор який має 27 років вислуги отримує пенсію 1777 грн., а ті що мають менше звання та меншу вислугу отримують ще менше майор - 20 років вислуги 1450 грн. І в 2016 році теж військовим пенсінерам (інвалідам, ветеранам) не передбачено збільшення пенсій!!! При цьому вони при проходжені служби працювали кожної доби 12-18 годин, також їх викинули при приватизації підприємств України та інших заходів з розподілу державного майна, багато хто так і не отримали квартири і т.д. Тобто порушуються їх права людини! Коли нарешті будуть збільшувати пенсії не тільки цивільних пенсіонерів але і військових ????
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі