Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.05.18
5935 7
Друкувати
Обране

Пенсійна реформа лише розпочалася, підвищення пенсій відтепер буде постійним, – Глава Уряду

Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких – автоматичне підвищення пенсій в залежності від можливостей економіки, а не політичних обіцянок. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він нагадав, що з минулої осені підвищені пенсії виплачують понад 9 млн пенсіонерів. З квітня поточного року пенсії підвищені військовим пенсіонерам.

«І якщо хтось думає, що це все, – ні! Ми тільки почали систему постійного підвищення пенсій. Ми розпочали процес. Це та зміна, яка з часом буде набирати обертів, і люди будуть це відчувати. Я проти одномоментних подачок!» - сказав Глава Уряду.

Він погодився, що сьогодні є багато викликів – зростання цін, приміром. «Але для стримання цін треба інвестувати в економіку, розвиток промисловості – задля формування пропозиції товарів та послуг на ринку. І ми такі програми запроваджуємо. А все, що заробить економіка, ми будемо реінвестувати в зростання добробуту людей», - додав Володимир Гройсман.

КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
Виктор Федорович
21.05.2018
СВОБОДУ ПОПУГАЯМ!!!
Соник Виктор Федорович
21.05.2018
Попугай и так на свободе...
Катерина
21.05.2018
Підвищили так, що залишились пенсіонери должні.
коля
21.05.2018
Не зарплати і пенсії зростають, а знецінюються українські гроші - лише зовні це виглядає як підвищення зарплат і пенсій. ------------------------------------------Тенденцію постійного знецінення українських національних грошей було закладено ще на початку 1992 року. В 1992 році ввели національну валюту "купонокарбованець" і з 1992 по 1996 рік той купонокарбованець знецінився у сотні тисяч разів. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу: сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла . Отже, загалом за період незалежності українські гроші знецінились у мільйони разів. ----------------------------------------------Знецінення національних грошей, тобто інфляція, - це не що інше як тихий грабунок людей владою тієї держави, яка провадить таке знецінення.
Ігор
22.05.2018
Перекладаю з української на зрозумілу: " люди, ми зробимо так, що ви будете помирати від старості прямо на роботі."
Іван
22.05.2018
передвиборний популізм розпочався, називається наобіцяю перед виборами вам золоті гори, ви тільки проголосуйте. все одно після виборів про свої обіцянки ніхто не згадає!
Ольга
22.05.2018
Противно читати...що людей за дурнів держать
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі