Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3412 6
Друкувати
Обране

Пенсійний фонд України оптимізовує роботу місцевих управлінь

Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Фонду шляхом їх об’єднання. Передусім такий крок стосується районів з невеликою кількістю пенсіонерів. Безумовно, постають питання для чого потрібно об’єднувати районні управління, що таке об’єднання дасть людині та державі? Навіть поширюється інформація про те, що у зв’язку із таким об’єднанням в окремих районах взагалі ліквідують Пенсійний фонд, а пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирішення своїх питань.


Для чіткого розуміння мети і результатів оптимізації  наведемо кілька фактів: 

Факт перший – ПЕНСІЙНІ ФОНДИ НЕ ЛІКВІДУЮТЬСЯ 

279 територіальних (районних) управлінь об’єднуються в 121.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета - покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання. 

Факт другий – ПОКРАЩЕНО ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ 

Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс), яка розташована не тільки за місцем знаходження управління Пенсійного фонду, а і в центрах територіальних громад (якщо в громади є таке бажання). Об'єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг  залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи. 

Факт третій – МЕНШЕ БЮРОКРАТІЇ – ЯКІСНІША ПОСЛУГА 

Об’єднання кількох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Оптимізовано буде керівний склад. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги надасть спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

Отже, оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду -  це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, головною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян щодо якості наданих послуг.

ПФУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(6)
Сергей
18.01.2016
Было гладко на бумаге...
Ирина
19.01.2016
ну... сократят в районах по специалисту, а себе откроют по должности секретаря помощника зама уборщицы.... - вот и вся оптимизация
Галина
20.01.2016
якщо оптимізовують керівний склад, то чому беруться до спеціалістів, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років?
коля
21.01.2016
Кожен пенсіонер за віком повинен нарешті зробити вибір: або він (вона) працює і отримує заробітну плату або не працює і отримує пенсію. Досить пенсіонерам сидіти на двох стільцях, коли в країні повно "працездатних" , що і одного не мають.

Оксана
06.02.2017
Потрібно залишати спеціалістів ,які надають пенсійні послуги в районі,а не кадровиків,начальників відділів та їх заступників,а керівництво взагалі не потрібно в малих районах.
Надія.
06.02.2017
На семінарах в області говорили,що скоротять кадровиків,бухгалтерів,загальний відділ і юристів/тих ,які зовсім тепер не мають роботи/,а керівництво взагалі не потрібне в районі.Лишень дивляться щоб спеціалісти нічого не підсказали простим людям.Залишайте простих спецалістів,досить наживатися керівництву,А пенсіонерів взагалі геть!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд