Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.05.22
3579 1
Друкувати
Обране

ПФУ про перерахунок пенсій у 2022 році

Пенсійний фонд проведе плановий перерахунок у 2022 році. Додаткові виплати зможуть отримати люди, які вийшли на пенсію протягом останніх двох років та продовжують працювати

Пенсійний фонд України на своїй сторінці у facebook розповідає, що пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.

Такий перерахунок проводиться за зверненням пенсіонера або автоматично з 1 квітня.

Право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, набутий в тому числі по лютий поточного року.

З урахуванням того, що страхувальники подавали звіти за І квартал 2022 року до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування по 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться у травні.

Виплата перерахованих пенсій буде проводитись починаючи з червня та з доплатою за квітень та травень.

Перерахунок проводиться з урахуванням лише страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або – у разі доцільності – з урахуванням стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Довідково: згідно статистичного звіту на 01.04.2022 в Україні 10,8 млн пенсіонерів, з яких 2,7 млн обліковуються як працюючі. Середній розмір пенсії працюючих пенсіонерів – 4532,91 грн, що на 162,46 грн більше середнього розміру пенсій всіх пенсіонерів (4370,45 грн).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Зиновій
21.06.2022
ВРУ та в цілому і український уряд поступили несправедливо з державними службовцями Йдеться про скасування норми, за якою перераховувалась пенсія держслужбовцям в разі підвищення зарплат д/с. В 2015 р. нарешті офіційно з/п підвищили, а норму в ЗУ про держслужбу скасували. Службовці, які вийшли на пенсію після 2015 р. отримали пенсію в 2-3 рази більшу ніж ті, що вийшли на пенсію після 2000р. А з/п тоді була в межах 40-50 доларів. І тепер чомусь обминають пенсіонерів, на яких припали важкі роки становлення України в 90-ті роки..
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі