Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1338 0
Друкувати
Обране

Про врахування заробітної плати, одержаної за сумісництвом, при обчисленні пенсії за "науковим" законом

Чи враховується для обчислення пенсії за нормами Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" заробітна плата, яку науковий працівник одержував за сумісництвом?


Відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", для обчислення пенсії враховується заробітна плата наукового (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи.

Заробітна плата наукового (науково-педагогічного) працівника за роботу за сумісництвом при обчисленні пенсії за нормами цього Закону не враховується.

За матеріалами Пенсійного фонду

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд