Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5947 14
Друкувати
Обране

Протягом 2018 року повинні бути здійснені всі необхідні заходи для запуску з 1 січня 2019 року накопичувальної пенсійної системи

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що у чинної влади вистачить політичної волі для запровадження з 1 січня 2019 року накопичувального рівня пенсійної системи. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо».


«На сьогодні законодавство для трирівневої пенсійної системи в цілому сформоване і питання запуску ІІ рівня - це більше питання політичне. Потрібно було запустити цю систему ще 14 років тому, але я переконаний, що у чинної влади вистачить, насамперед, політичної волі нарешті зробити цей крок і дати українцям шанс отримувати у майбутньому справді достойні пенсії», - сказав він.

За словами Віце-прем’єр-міністра, якби накопичувальну систему ввели 14 років тому, зараз люди, які виходять на пенсію, вже отримували б не 3-4 тис. грн., а 6-7 тис. грн.

Одним з найголовніших питань, які потрібно законодавчо врегулювати протягом 2018 року, Павло Розенко назвав захист пенсійних внесків громадян. «У чинному законодавстві чітко зафіксовано, що ми всі – і Уряд, і Верховна Рада – повинні здійснити всі необхідні заходи протягом 2018 року, щоб з 1 січня 2019 року накопичувальна пенсійна система запрацювала. І на першому плані, безумовно, стоїть питання захисту коштів недержавного пенсійного страхування і накопичувальної системи. Ці речі нам потрібно детально виписати і дати чіткий сигнал людям, що їхні пенсійні внески будуть повністю захищені як від інфляції, так і від інших негативних процесів», - пояснив він.

 

КМУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (14)
Віталій
04.01.2018
Хто буде нести за ці фонди відповідальність. Бо в одному з інтервю чіткої відповіді по цьому питанню Рева недав відповідь. Одне сказав що держава небуде за це відповідати. Тоді питання ну і навіщом нам оці піраміди щоб хтось збагачувався.
Ірина Віталій
08.01.2018
а ви шукайте собі нормальні кампанії (Metlife, Grawe, Pzu), а не такі,як ТАС (Тігіпко)... У всьогму світі це нормальна практика собі накопичувати, а не тримати у себе на шиї "чужих" пенсіонерів.
,,, Ірина
10.01.2018
так люди нормально і накопичують, у долярах під матрацом, а те що ви перераували - це сьогодні є, а завтра нема, чи мамой клянетесь, що ще 50 років проіснує?
Сергій
04.01.2018
Будуть відраховувати гроші на ці накопичувальні пенсії. Потім, крах, розвал, гроші зникли, обезцінились і людина залишиться взагалі без нічого в старості.
Людмила
04.01.2018
Як завжди зпитати буде нивкого
ВІКА
04.01.2018
Але потім буде відмазка, щоб не плакались майбутні пенсіонери
ааа
04.01.2018
"Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що у чинної влади вистачить політичної волі для запровадження з 1 січня 2019 року накопичувального рівня пенсійної системи". Розенко надеется, что эта "чинна влада" продержится у власти до 2019 года. Наивный однако этот розенко - скажу я вам, друзья.
eMelya
04.01.2018
Одна історія накопичувальної системи. Якось знайома умовила скласти договір добровільного страхування життя з ПАТ "Fidem Life" (потім ПрАТ СК "Ейгон Лайф Україна"), мовляв, все одно рано чи пізно буде накопичувальна пенсійна система (майже примусово), а тут опа, і є вже договір. Сума невелика була в місяць 160 грн. Зате обіцяли після виходу на песію будеш отримувати додаткову пенсію, або навіть взагалі єдину. Тобто, підстрахуй себе на старість. Через декілька років чесно сплачених внесків, приходить лист, що компанія Ейгон виходить з українського ринку (чи виводять), а виконання договорів переходить до групи "ТАС" (олігарха Сергія Тігіпко). Тут з'явилися сумніви, що накопичення проіснують до початку пенсії, тому розірвав договір. Сплачені кошти повертають десь в розмірі 15% (про це в договорі повідомляють, але не вказують %). Через 15-20 років накопиченої суми може хватити лише на хлібину, бо з кожним роком кошти індексують, але на смішний процент. Десь так про накопичення.
олена eMelya
05.01.2018
наша знайома агітує за Аєгон,але первий знос був порядка 4-5 тисяч, це включена страховка життя + якийсь дитячий пакет, але щоб отримувати всі переваги цих страхок необхідно декілька років сплачувати щорчний внесок
Ірина eMelya
08.01.2018
Я вас розумію... на жаль у нас в країні досить часті махінації. Але тут можна поставиит кілька запитань:
1. Скільки років цій кампанії, в якій були застраховані ваші знайомі.2-3 роки чи більше? (У мене прямо протилежний досвід, подруга мами зараз отримує всі свої виплати, але там не 160 грн. на місяць і кампанія Grawe з досвідом більше 180 років..). В світовій практиці, така кампанія повинна бути старшою за вас- краще в 2 рази.
2. Чи дивилися який фінансовий стан у цієї кампанії (А це потрібно перевіряти).
3. Чи є негативний досвід щодо невиконання умов з боку кампанії .. тощо
АЛЯ
04.01.2018
Це все вони "чудять" перед виборами на 2019 рік. Можна чого хоч від них чекати)
Алена
05.01.2018
Вони наш народ за дурнів тримають. З такою заробітною платою в 2900 грн. накопичувати нізчого. Нехай із свого заробітку спочатку накопичують. Але ж ні вони в офшори. А ви дурні патріоти віддавайте свої гроші державі.
ЯвШоке Алена
09.01.2018
Так и есть... лучше самому в долларах откладывать, чем еще3-7% с зарплаты отдавать в финансовую пирамиду. Наследники Мавроди блин...
ПРАВДИ.нет
07.02.2018
Сейчас до пенсии редко кто доживает!!! А с деньгами простится нужно сейчас
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд